54,17 zł Netto
Piergiacomi TR 5000 to wytrzymałe obcinaczki z fazowanym ostrzem, przeznaczone do pracy z grubszymi przewodami miedzianymi do Ø2,05 mm. Znajdują zastosowanie w montażu oraz serwisie elektroniki i elektrotechniki, gdzie wymagana jest większa siła cięcia.
Obcinaczki Piergiacomi TR 5000 z fazowanym ostrzem przeznaczone do cięcia przewodów miedzianych o średnicy do 2,05 mm (AWG 12). Narzędzie zapewnia średni poziom siły cięcia – do 12 kg – co umożliwia skuteczną pracę z grubszymi przewodami i miękkimi materiałami. Konstrukcja ze stali o grubości 5 mm zapewnia wysoką trwałość i stabilność ostrzy. Długość całkowita narzędzia wynosi 138 mm. Uchwyt w wersji standardowej (St), bez ochrony ESD.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Wysokiej jakości szczypce tnące końcowe, idealne do czystego cięcia i pracy w trudno dostępnych miejscach dzięki specjalnemu kątowi nachylenia 60°. Piergiacomi PG-TR30V
Profesjonalne cążki boczne firmy XYTRONIC, wykonane ze stali nierdzewnej, o płaskiej głowicy i wydłużonym kształcie, pozwalają na precyzyjne cięcie w trudno dostępnych miejscach. AX106
Piergiacomi TR 30 58 to kompaktowe obcinaczki z fazowanym ostrzem do precyzyjnego cięcia przewodów miedzianych o średnicy do 1,63 mm. Przeznaczone do zastosowań montażowych i serwisowych, gdzie nie jest wymagana ochrona ESD.
Cążki boczne małe 125mm, pozwalają na precyzyjne cięcie w trudno dostępnych miejscach.
Piergiacomi TR 20 M D to kompaktowe obcinaczki z ostrzami odgiętymi 50°, umożliwiające precyzyjne cięcie przewodów miedzianych w ciasnych przestrzeniach montażowych. Narzędzie antystatyczne znajduje zastosowanie w precyzyjnym montażu elektronicznym, zwłaszcza przy komponentach SMD.
Cążki boczne małe 110 mm, pozwalają na precyzyjne cięcie w trudno dostępnych miejscach. Vorel 42301
Brak towaru
Model YT-6583 od Yato to szczypce uniwersalne o zwiększonej sile nacisku, które łączą wytrzymałość, funkcjonalność i komfort użytkowania, idealne do różnorodnych zastosowań w warsztacie i poza nim. YT-6583
Szczypce tnące boczne, 160 mm, z trójkolorowymi rękojeściami Yato YT-2036
Piergiacomi TR 25 P D to precyzyjne obcinaczki do delikatnych prac elektronicznych, przystosowane do płaskiego cięcia przewodów miedzianych o średnicy do 1,02 mm. Antystatyczne rękojeści umożliwiają zastosowanie w środowiskach ESD, szczególnie przy precyzyjnym montażu komponentów.
Zestaw szczypiec 125 mm dla elektroników z rękojeściami osłoniętymi wygodnymi plastikowymi nakładkami. Vorel 42308
Piergiacomi PNR 5000 D to profesjonalne narzędzie do precyzyjnego cięcia i formowania przewodów miedzianych w jednym kroku, przeznaczone do zastosowań w produkcji i montażu elektroniki. Rękojeści ESD i regulowany ogranicznik długości zapewniają bezpieczeństwo i wysoką powtarzalność pracy.
Solidne narzędzie do precyzyjnego cięcia przewodów miedzianych i aluminiowych o średnicy do 8 mm, charakteryzujące się trwałością i komfortem użytkowania. Yato YT-1968
Profesjonalne szczypce tnące TR 58 R są idealne do precyzyjnego cięcia materiałów żelaznych, z możliwością cięcia stali o grubości do 3 mm. Piergiacomi PG-TR58R
Szczypce do cięcia miniaturowe PIERGIACOMI to narzędzie dedykowane do precyzyjnych prac elektronicznych, wyposażone w odgięte ostrza, sprężyny rozwierające i przytrzymujące, ergonomiczne rękojeści oraz ochronę antykorozyjną, co zwiększa ich funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Piergiacomi TR-30
Szczypce boczne NEO TOOLS 01-158 to precyzyjne narzędzie do cięcia i obróbki kabli, drutów i drobnych elementów metalowych. Redukcja siły nacisku i ergonomiczny uchwyt zwiększają komfort pracy, co czyni je doskonałym wyborem zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i domowych.
Szczypce do cięcia miniaturowe ESD Piergiacomi to profesjonalne narzędzie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających specjalistów w dziedzinie elektroniki. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz ESD, są one niezawodnym wyborem dla każdego, kto potrzebuje precyzyjnych i bezpiecznych narzędzi do pracy z elektroniką. PG-TRE-03-NBD
Piergiacomi TR 5000 to wytrzymałe obcinaczki z fazowanym ostrzem, przeznaczone do pracy z grubszymi przewodami miedzianymi do Ø2,05 mm. Znajdują zastosowanie w montażu oraz serwisie elektroniki i elektrotechniki, gdzie wymagana jest większa siła cięcia.