- Obecnie brak na stanie
Drukarka 3D CraftBot FLOW wykonana z najwyższej jakości podzespołów, z czujnikiem filamentu, półautomatyczną kalibracją i łącznością bezprzewodową. Drukarka dzięki intuicyjnej obsłudze sprawdzi się zarówno u profesjonalistów jak i u początkujących
Drukarki firmy CraftUnique wykonane są z najwyższej jakości elementów i cechuje je intuicyjność obsługi wypracowana przez lata. Solidna i sztywna rama umożliwia stabilne drukowanie przy dużych prędkościach. Panel sterowniczy jest prosty w obsłudze dzięki czemu nawet początkujący poradzą sobie z obsługą drukarki, ale jednocześnie zawiera ogrom ustawień przeznaczonych dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Maksymalna temperatura ekstrudera wynosząca 300°C oraz maksymalna temperatura stołu 110°C pozwalają drukować praktycznie z każdego dostępnego materiału np. PLA, ABS, HIPS, PET, Nylon, a ekstruder typu direct ułatwia drukowanie z materiałów elastycznych. Drukarka po wyjęciu z opakowania jest od razu gotowa do drukowania w trójwymiarze.
Drukarka CraftBot FLOW wyposażona jest w czujnik wypoziomowania stołu BL Touch, dzięki czemu kalibracja jest szybka i prosta. Aby skalibrować drukarkę należy wybrać odpowiednią funkcję na ekranie, a następnie drukarka zmierzy błąd wypoziomowania i za pomocą przejrzystych komunikatów na wyświetlaczu przekaże użytkownikowi jakie czynności należy wykonać aby precyzyjnie wypoziomować stół.
Drukarka wyposażona jest 4 GB wbudowanej pamięci na której można przechowywać piliki wydruków, oprócz tego można drukować z pamięci przenośnej USB tzw. pendrive lub z karty pamięci poprzez adapter na USB. Sterowanie drukarką może się odbywać przewodowo poprzez interfejs USB lub Ethernet oraz bezprzewodowo przez Wi-Fi lub chmurę.
Kontroler drukarki został oparty o 32-bitowy układ firmy Atmel który pozwala na efektywniejsze i bardziej precyzyjne sterownie podzespołami drukarki w porównaniu do 8-bitowych jednostek. Sterowniki silników TMC2208 zapewniają precyzyjne sterowanie silnikami krokowymi oraz ich cichą pracę.
![]() |
|
|
Panel sterowniczy drukarki został oparty o Raspberry Pi Compute Module 3, co znacznie zwiększa jego możliwości oraz umożliwia jego łatwe modyfikacje.
Drukarka wyposażona jest w kamerę pozwalającą na zdalne nadzorowanie wydruku, co jest szczególnie przydatne przy długich wydrukach, dzięki czemu można włączyć wydruk i oddalić się od drukarki zachowując pełną kontrole nad wydrukiem.
Drukarka wyposażona jest w zaawansowany czujnik, który oprócz wykrywania końca filamentu, pozwala na bieżąco monitorować ilość podanego materiału, korygować ewentualne błędy i eliminować wady wydruku.
Filament Easy PET-G w kolorze Onyx o średnicy 1,75 mm. Na szpuli nawinięte jest 0,85 kg filamentu. Fiberlogy Easy PET-G Onyx
Filament Easy PET-G w kolorze Vertigo o średnicy 1,75 mm. Na szpuli nawinięte jest 0,85 kg filamentu. Fiberlogy Easy PET-G Vertigo
Filament Easy PLA w kolorze czerwonym o średnicy 1,75 mm. Na szpuli nawinięte jest 0,85 kg filamentu. Fiberlogy Easy PLA Red
Filament ABS w kolorze niebieskim o średnicy 1,75 mm. Na szpuli nawinięte jest 0,85 kg filamentu. Fiberlogy ABS Blue
Filament ABS w kolorze grafitowym o średnicy 1,75 mm. Na szpuli nawinięte jest 0,85 kg filamentu. Fiberlogy ABS Graphite
Filament ABS w kolorze jasnozielonym o średnicy 1,75 mm. Na szpuli nawinięte jest 0,85 kg filamentu. Fiberlogy ABS Light Green
HK RotorBits TriCopter Kit With Modular Assembly System (KIT) (51417)
Brak towaru
HK Turnigy HD 3508 Brushless Gimbal Motor (BLDC) (45367)
Brak towaru
HK Turnigy TrackStar 1/10 70A Waterproof Car ESC (Sensored Only) (41929)
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
HK Hobbyking KK2.1.5 Multi-rotor LCD Flight Control Board With 6050MPU And Atmel 644PA (54299)
Brak towaru
HK Hobbyking KK2.1HC Multi-Rotor Hard Case Flight Control Board With Remote Programmer (39791)
Brak towaru
Brak towaru
Komputer z procesorem Allwinner A20 Allwinner ARM® Cortex™-A7 Dual-Core 1GHz, pamięcią 1 GB RAM DDR3, która jest współdzielona z układem grafiki GPU (Mali400MP2). Banana Pi został wyposażony w złącza UART, I2C, SPI, CSI, LVDS. Udostęnia także gniazdo kart SD oraz USB.
Brak towaru
Moduł rozszerzeń do komputera Raspberry Pi, I2C, SPI, 8IO, UART, LCD interface, joystick, 8 led, RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł pozwala na wykorzystanie możliwości czujnika jasności typu TSL2561. Komunikacja z czujnikiem odbywa się za pośrednictwem magistrali I2C, zasilanie 3V, zakres 0,1..40000 lx. SEN-12055
Brak towaru
Brak towaru
Drukarka 3D CraftBot FLOW wykonana z najwyższej jakości podzespołów, z czujnikiem filamentu, półautomatyczną kalibracją i łącznością bezprzewodową. Drukarka dzięki intuicyjnej obsłudze sprawdzi się zarówno u profesjonalistów jak i u początkujących