- Obecnie brak na stanie
GENERATOR DŹWIĘKÓW ALARMOWYCH - PŁYTKA DRUKOWANA
Producent: AVT
Urządzenie generuje sześć różnych dźwięków alarmowych, w tym sygnał zbliżony do klaksonu samochodowego i karetki pogotowia. Urządzenie można zastosować jako generator sygnału w domowych systemach alarmowych lub jako elektroniczny klakson samochodowy.
Podstawowe parametry:
Dokładny opis: EP 2/98
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Thermopad, taśma termoprzewodząca dwustronnie przylepna 20mm x 120mm x 1mm, 1,5W/mK, AG Termopasty, RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
(FIT0258) Memory Metal Actuator - NM70R (2P)
Brak towaru
Zestaw uruchomieniowy z mikrokontrolerem STM32L100RC (256 kB Flash, 16 kB RAM, obudowa LQFP64) i wbudowanym programatorem/debuggerem ST-Link v. 2. Zestaw jest wyposażony w 4 diody LED, 2 przyciski. Zasilany jest z gniazda USB lub zewnętrznego zasilacza.
Brak towaru
Moduł XBee-Pro Series 1 o dużej mocy wyjściowej (+18 dBm, 63 mW), czułość toru odbiorczego -100 dBm, prędkość do 250 kb/s, wyposażony w antenę prętową.
Brak towaru
Moduł XBee-Pro Series 1 o dużej mocy wyjściowej (+18 dBm, 63 mW), czułość toru odbiorczego -100 dBm, prędkość do 250 kb/s, wyposażony w złącze antenowe U.FL.
Brak towaru
Transceiver ZigBee z serii XBee-PRO o mocy wyjściowej do 6,3 mW (+8 dBm) i czułości toru odbiorczego do -102 dBm. Zasięg transmisji do 1200 m, 4 wejścia ADC oraz 15 linii GPIO.
Brak towaru
GENERATOR DŹWIĘKÓW ALARMOWYCH - PŁYTKA DRUKOWANA