Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produkty


Obniżka! Domowe systemy audio (e-book) Zobacz większe

Domowe systemy audio (e-book)

Marek Leśniewicz

Więcej szczegółów

ID: 234940

64,00 zł brutto (5% VAT)
60,95 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Autor: Marek Leśniewicz

ISBN: 978-83-64702-00-6
Format: PDF, B5, 564 str.
Wydawnictwo BTC
Legionowo - książkę w wersji papierowej wydano w 2014 r.

O książce

Książka jest kompleksowym przewodnikiem dla audiofilów – także tym bez przygotowania technicznego – i osób interesujących się techniką audio, który ułatwi poruszanie się po marketingowych informacjach publikowanych przez producentów sprzętu audio. Ze względu na bogatą treść może także spełniać rolę kompendium dla użytkowników sprzętu audio i osób planujących wyposażenie domowego studia w sprzęt odsłuchowy, który – dzięki poradom autora – będzie można świadomie dobierać i kupować.

Duże praktyczne doświadczenie autora książki, który jest elektronikiem z wykształcenia i uprawianego zawodu oraz audiofiliem z zamiłowania, pozwoliło przygotować kompetentny, racjonalny, łatwy w przyswojeniu przewodnik techniczny po współczesnych zagadnieniach audio.

Dzięki dużej dawce informacji technicznych i dokładnie omówionych wynikach pomiarów różnorodnego sprzętu audio, książka będzie przydatna także inżynierom i studentom uczelni technicznych, a także audiofilom samodzielnie udoskonalającym posiadany sprzęt audio.

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane