Grot lutowniczy pasujący do stacji Quick 203G/TS2300. Nadaje się do wykonywania precyzyjnych prac. Należy utrzymywać go w czystości, stosując do czyszczenia specjalne gąbki lub czyściki. Po zakończonej pracy grot powinien zostać pocynowany.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Quick TS2300C to nowoczesny model stacji lutowniczej wyposażony w element grzejny o mocy 150W. Stacja ma czytelny wyświetlacz oraz szereg funkcji ułatwiających obsługę (w tym możliwość pracy w sieci komputerowej)
Brak towaru
Quick TS2300D to nowoczesny model stacji lutowniczej wyposażony w element grzejny o mocy 150W. Stacja ma czytelny wyświetlacz oraz szereg funkcji ułatwiających obsługę
Brak towaru
Stacja lutownicza z cyfrową regulacją temperatury w zakresie od 80 do 600°C za pomocą przycisków oraz wyświetlaczem LED. Wyposażona w precyzyjną lutownicę o maksymalnej mocy 150 W
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do lutownicy TS8
Brak towaru
Grot ścięty do stacji lutowniczej Aoyue, Zhaoxin, Repro, Yihua, WEP, Quick czarny firmy Zhaoxin
Grot z końcówką w kształcie stożka przeznaczony do lutownicy TS100 i TS101. Miniware TS-B2
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do 203G/TS2300
Brak towaru
Groty HT140-5.0FS do lutownicy SEQURE HT140 to wysokiej jakości końcówki przeznaczone do precyzyjnych prac serwisowych i montażowych w elektronice. Dzięki płaskiemu profilowi 5.0 × 0.8 mm doskonale sprawdzają się przy pracy z komponentami SMD, oferując szybkie nagrzewanie, stabilność temperaturową i trwałość.
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do stosowania w Quick 303D
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do urządzeń: Quick 203G/TS2300
Brak towaru
Grot płaski do stacji lutowniczej Aoyue, Zhaoxin, Repro, Yihua, WEP, Quick czarny firmy Zhaoxin
Grot stożkowy do stacji lutowniczej Aoyue, Zhaoxin, Repro, Yihua, WEP, Quick czarny firmy Zhaoxin
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do urządzenia Quick 713
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do stosowania w Quick 303D
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do urządzenia TS1200
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do lutownic 3202/2200
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do lutownic 3202/2200
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do stosowania w Quick 303D
Brak towaru
Grot lutowniczy Quick przeznaczony do 203G/TS2300