- Nowy

22,09 zł Netto
Neo Tools 09-517 to zestaw siedmiu kluczy imbusowych wykonanych ze stali S2, zgodnych z normami DIN 911 i ISO 2936. Wytrzymała konstrukcja, certyfikat TÜV i 25-letnia gwarancja zapewniają niezawodność w zastosowaniach profesjonalnych i warsztatowych.
Zestaw siedmiu kluczy sześciokątnych marki Neo Tools wykonanych z wysokogatunkowej stali S2, zapewniającej dużą twardość i odporność na zużycie. Klucze wykonane w kształcie litery „L” zgodnie z normą DIN 911 i ISO 2936, przeznaczone do precyzyjnych prac montażowych oraz serwisowych. Narzędzia dostarczane w praktycznym opakowaniu umożliwiającym łatwe przechowywanie. Produkt posiada certyfikat TÜV oraz objęty jest 25-letnią gwarancją producenta, co potwierdza jego profesjonalną jakość.
Producent GTX Poland Sp. z o.o. Sp.k. Pograniczna 2/4 02-285 Warszawa Polska office@gtx-group.com
Osoba odpowiedzialna GTX Poland Sp. z o.o. Sp.k. Pograniczna 2/4 02-285 Warszawa Polska office@gtx-group.com
Zestaw kluczy Torx security to kompletny zestaw narzędzi wykonanych z trwałego materiału CrV, zawierający 9 kluczy o różnych rozmiarach (T10-T50). To niezbędne narzędzia dla hobbystów do precyzyjnego zaciskania i rozkręcania śrub w różnych projektach mechanicznych, remontach i konserwacji. Vorel - 56478
Zestaw kluczy sześciokątnych NEO TOOLS 09-512 to solidne narzędzia o rozszerzonej funkcjonalności dzięki końcówkom kulistym. Wysokiej jakości stal S2 i kolorowy kod rozmiarów czynią zestaw praktycznym wyborem do warsztatu i profesjonalnych zastosowań.
Profesjonalny zestaw kluczy imbusowych z końcówką hex
Uniwersalne klucze imbusowe schowane w praktycznym korpusie. Yato YT-05640
Zestaw kluczy imbusowych Yato to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie jakość, funkcjonalność oraz porządek w swoim warsztacie. Dzięki kolorowemu oznaczeniu oraz solidnemu wykonaniu, te klucze zapewnią efektywną i komfortową pracę przez długi czas. YT-05631
Zestaw kluczy sześciokątnych hex Vorel 56393 to solidne narzędzie wykonane ze stali węglowej. Zawiera 10 kluczy o różnych rozmiarach, co czyni go wszechstronnym i niezawodnym w codziennych pracach. Vorel 56393
Zestaw kluczy Torx TR YATO YT-0511 to profesjonalne narzędzia dla mechaników, elektroników i serwisantów pracujących ze śrubami zabezpieczającymi. Wysoka jakość stali CrV 6150, precyzyjne wykonanie oraz satynowe wykończenie zapewniają trwałość i komfort pracy, a zróżnicowanie rozmiarów pozwala na szerokie zastosowanie w naprawach i montażu.
Neo Tools 09-570 to zestaw sześciu kluczy nasadowych sześciokątnych w składanym uchwycie typu scyzoryk. Kompaktowa konstrukcja i możliwość blokowania kluczy w kilku pozycjach zapewniają wygodną pracę i mobilność w zastosowaniach serwisowych oraz warsztatowych.
Zestaw YT-5838 obejmuje 12 calowych, ekstra długich kluczy imbusowych z kulistą końcówką, wykonanych ze stali CrV 6150. Przeznaczony do prac serwisowych i montażowych wymagających pracy pod kątem i w trudno dostępnych miejscach.
Profesjonalny zestaw kluczy imbusowych z końcówką hex
TOPEX 35D950 to zestaw 9 krótkich kluczy pięciokątnych TS10–50 wykonanych ze stali chromowo-wanadowej, przeznaczonych do obsługi śrub wymagających wysokiej precyzji i wytrzymałości narzędzia. Praktyczne opakowanie ułatwia przechowywanie i szybki dostęp do potrzebnego rozmiaru.
Zestaw dziewięciu kluczy imbusowych o różnych rozmiarach od 1,5 do 10 mm. Każdy klucz imbusowy posiada trzpień sześciokątny z główką kulistą, co umożliwia łatwe przykręcanie pod kątem do 25°. Yato YT-05632
Zestaw 9 kluczy Torx NEO TOOLS w rozmiarach T10–T50 wykonany ze stali CrV przeznaczony do serwisowania i montażu połączeń śrubowych. Konstrukcja "L" i 25-letnia gwarancja zapewniają niezawodność w zastosowaniach warsztatowych.
Neo Tools 09-571 to zestaw ośmiu kluczy imbusowych w składanym uchwycie z blokadą pozycji. Ergonomiczna konstrukcja i solidne wykonanie zapewniają wygodną, bezpieczną pracę oraz trwałość narzędzia w zastosowaniach warsztatowych i serwisowych.
Komplet kluczy sześciokątnych Vorel zawiera osiem kluczy w rozmiarach od 2 mm do 10 mm, wykonanych z trwałej stali węglowej. Narzędzia te są idealne dla majsterkowiczów i profesjonalistów do precyzyjnego dokręcania i odkręcania elementów o profilu sześciokątnym
Zestaw YT-05633 zawiera 9 długich kluczy Torx TR o twardości 58–62 HRC, wykonanych ze stali S2 i przeznaczonych do śrub z zabezpieczeniem. Kolorowe oznaczenia i praktyczna zawieszka zwiększają komfort organizacji narzędzi w warsztacie lub serwisie.
Neo Tools 09-517 to zestaw siedmiu kluczy imbusowych wykonanych ze stali S2, zgodnych z normami DIN 911 i ISO 2936. Wytrzymała konstrukcja, certyfikat TÜV i 25-letnia gwarancja zapewniają niezawodność w zastosowaniach profesjonalnych i warsztatowych.