Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Zamówienie

Zamów i zapłać w ciągu

a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj

Nowe produktyLabVIEW 2014 Home Bundle

Oprogramowanie LabVIEW 2014 w wersji Home Bundle. LabView służy do wizualnego programowania, projektowania graficznych interfejsów użytkownika, umożliwia także tworzenie interakcji z narzędziami sprzętowymi. 6002-549-000

Więcej szczegółów

ID: 558171

212,36 zł brutto (23% VAT)
172,65 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Programuj tak, jak myślisz, czyli wizualnie

LabVIEW jest wyjątkowymi środowiskiem programowania, pozwala tworzyć aplikacje z użyciem graficznego języka programowania. Zamiast pisać linijki kodu stworzysz wirtualne instrumenty (VI) przez łączenie funkcji, stałych oraz struktur na schemacie blokowym.

LabView 2014 Home Bundle - programowanie wizualne

Twórz dynamiczne graficzne interfejsy użytkownika

Tworzenie interfejsów graficznych w LabView jest banalnie proste - wystarczy przeciągnąć i upuścić wybrany element w oknie aplikacji.

LabView 2014 Home Bundle - tworzenie interfejsu użytkownika

Łącz się ze światem zewnętrznym

Użyj LabView do łączenia swoich aplikacji ze światem zewnętrznym, możesz np. połączyć się z mikrokontrolerem, odczytać dane z czujnika, narysować wykres i zapisać dane na dysku.

LabView 2014 Home Bundle - interakcje ze światem zewnętrznym

Uwaga

To oprogramowanie przeznaczone jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie jest dozwolony użytek: komercyjny, przemysłowy ani akademicki. Licencja nie obejmuje wsparcia produktu (Standard Service Program) - nie jest dostępne wsparcie przez telefon oraz e-mail. Wsparcie można znaleźć na forach LabView MakerHub.

Uwaga

Oprogramowanie LabView sprzedawane jest w formie klucza licencji w pudełku, co oznacza, że dostarczane jest ono bez nośnika instalacyjnego; instalator oprogramowania należy pobrać ze strony producenta po uprzednim zarejestrowaniu się.

Producent

Produkty powiązane