- Obecnie brak na stanie
LabVIEW jest wyjątkowymi środowiskiem programowania, pozwala tworzyć aplikacje z użyciem graficznego języka programowania. Zamiast pisać linijki kodu stworzysz wirtualne instrumenty (VI) przez łączenie funkcji, stałych oraz struktur na schemacie blokowym.

Tworzenie interfejsów graficznych w LabView jest banalnie proste - wystarczy przeciągnąć i upuścić wybrany element w oknie aplikacji.

Użyj LabView do łączenia swoich aplikacji ze światem zewnętrznym, możesz np. połączyć się z mikrokontrolerem, odczytać dane z czujnika, narysować wykres i zapisać dane na dysku.

To oprogramowanie przeznaczone jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie jest dozwolony użytek: komercyjny, przemysłowy ani akademicki. Licencja nie obejmuje wsparcia produktu (Standard Service Program) - nie jest dostępne wsparcie przez telefon oraz e-mail. Wsparcie można znaleźć na forach LabView MakerHub.
Oprogramowanie LabView sprzedawane jest w formie klucza licencji w pudełku, co oznacza, że dostarczane jest ono bez nośnika instalacyjnego; instalator oprogramowania należy pobrać ze strony producenta po uprzednim zarejestrowaniu się.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Brak towaru
UGears U-Fidgety Kreatywność to nie tylko zestaw mechanicznych modeli do składania, ale także narzędzie edukacyjne i forma relaksu, idealne dla osób w różnym wieku. Zestaw łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i wartość edukacyjną, stając się doskonałym wyborem zarówno jako prezent, jak i jako sposób na kreatywne spędzenie czasu. UGears 70041
Brak towaru
Brak towaru
Moduł WiFi 2,4 GHz oparty o W600. Płytka została wyposażona w złącze Grove i komunikuje się przez interfejs UART. Seeed Studio 113020031
Brak towaru
Płytka drukowana i zaprogramowany układ do testera pojemności ogniw AA/AAA. AVT3169 A+
Brak towaru
Brak towaru
Minikomputer z 6-rdzeniowym procesorem Rockchip RK3399 (Dual-core Cortex-A72 + Quad-core Cortex-A53). Wyposażony w układ GPU Mali-T864, 4 GB RAM i 16 GB eMMC. Zestaw zapewnia WiFi oraz Bluetooth 5.0. Orange Pi 4B
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Czarno-biały wyświetlacz e-Paper o przekątnej 12,48" i rozdzielczości 1304x984 px. Interfejs SPI. Bez płytki PCB. Waveshare 12.48inch e-paper
Brak towaru
Listwa zaciskowa męska, kątowa, 5-pinowa. Raster 3,5 mm. Wysokość 9,2 mm. KF2EDGR
Brak towaru
Brak towaru
REJESTRATOR TEMPERATURY TLOG_2 - PŁYTKI DRUKOWANE I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD - PŁYTKA DRUKOWANA I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD
Brak towaru
Oprogramowanie LabVIEW 2014 w wersji Home Bundle. LabView służy do wizualnego programowania, projektowania graficznych interfejsów użytkownika, umożliwia także tworzenie interakcji z narzędziami sprzętowymi. 6002-549-000