Kategorie

Kamami.pl - oficjalny dystrybutor Raspberry Pi

Nowe produktyChibi Scope - Wyświetlacz do podglądu danych z Chibi Chip

Wyświetlacz do podglądu danych z Chibi Chip Microcontroller Board. DEV-14592

Więcej szczegółów

ID: 570346

159,90 zł brutto (23% VAT)
130,00 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Chibi Scope jest idealnym dodatkiem do płytki mikrokontrolera Chibi. To akcesorium służące do wyświetlania linii tekstu z Love to Code Chibitronics. Jest to mała płytka wyposażona w ekran OLED, który został zaprojektowany, tak aby pomóc Ci zrozumieć, co dzieje się w Twoim mikrokontrolerze Chibi. Zawiera trzy podstawowe funkcje: wyświetlanie tekstu, pomiar napięcia i wyświetlanie prostego przebiegu sygnału w czasie. Chibi Scope łączy się z chipem Chibi za pomocą trzech dołączonych przewodów ze złączami krokodylkowymi: 5 V, GND i TXT.

Użyj domyślnego trybu "tekstowego", aby pomóc w debugowaniu programów, wyświetlaniu wartości czujników i tworzeniu interakcji tekstowych. Po naciśnięciu przycisku Chibi Scope przechodzi w tryb "pomiaru napięcia", pokazując bieżące napięcie wejściowe na ekranie. Ponowne naciśnięcie przycisku powowduje przejście Chibi w tryb wyświetlania prostego przebiegu sygnału w czasie, podobnie jak oscyloskop.

Ponieważ Chibi Scope będzie wyświetlał dowolny tekst z prędkością 9600 bodów (9600-N-8-1), współpracuje z szeroką gamą innych systemów, w tym płytami rozwojowymi Arduino i Raspberry Pi, więc Chibi Scope może być nadal poręcznym gadżetem, który możesz mieć w swoim laboratorium lub biurze.

W zestawie

  • 1x Chibi Scope
  • 3x Przewody połączeniowe (zakończone złączami krokodylkowymi)

Do pobrania

Producent

Produkty powiązane