Obudowy modułowe na szynę DIN - są to obudowy dostosowane do montażu na szynach DIN. Występują one w kolorze jasnoszarym. Tworzywo z jakiego je wykonujemy to polistyren, ABS oraz ABS V0 (samogasnący). Istnieje także możliwość zakupu tych obudów z filtrami transparentnymi w kolorze czerwonym zamiast białego panelu górnego.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa hermetyczna Z57 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa aluminiowa ZR250.260.90 to uniwersalne rozwiązanie o wymiarach 250 x 260 x 90 mm, malowane proszkowo na czarno. Składa się z podstawy, pokrywy, dwóch bocznych paneli oraz szyn montażowych ZR, co ułatwia instalację komponentów elektronicznych. Dzięki solidnej konstrukcji i estetycznemu wykończeniu doskonale nadaje się do zastosowań w elektronice, automatyce i telekomunikacji.
Brak towaru
ZP105.105.45UJH TM ABS - Obudowa hermetyczna ZP105.105.45 jasna z uszami z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
ZP45.45.40UJ TM PC - Obudowa plastikowa ZP45.45.40 jasna z uszami i z tulejkami mosiężnymi PC
Obudowa ZP120.60.75SJ-IP67 z wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do aplikacji wymagających podwyższonej ochrony środowiskowej. Jasnoszara obudowa ABS zapewnia trwałość, a wewnętrzne słupki umożliwiają montaż elementów takich jak szyny DIN.
Brak towaru
Brak towaru
ZP105.105.90Jp TM ABS-PC - Obudowa plastikowa ZP105.105.90 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa ZP120.60.60UJp TM ABS-PC z przezroczystą pokrywą i uchami montażowymi pozwala na wygodną instalację i wizualny dostęp do wnętrza urządzenia. Tulejki mosiężne umożliwiają pewny montaż komponentów wewnętrznych, co sprawdza się w projektach elektroniki przemysłowej i użytkowej.
Brak towaru
IOT.ZD3005 Pi4J ABS V0 - Obudowa modułowa na szynę iot.ZD3005 pi4 jasna ABS V0
ZP120.120.75Jp TM ABS-PC - Obudowa plastikowa ZP120.120.75 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z65 jasna z uszczelką PS
Obudowa hermetyczna Z95 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z46 jasna z uszczelką zalewaną ABS
Brak towaru
Obudowa modułowa na szynę Z104 jasna ABS V0
Brak towaru
Obudowa modułowa na szynę Z103 jasna ABS V0