Obudowy modułowe na szynę DIN - są to obudowy dostosowane do montażu na szynach DIN. Występują one w kolorze jasnoszarym. Tworzywo z jakiego je wykonujemy to polistyren, ABS oraz ABS V0 (samogasnący). Istnieje także możliwość zakupu tych obudów z filtrami transparentnymi w kolorze czerwonym zamiast białego panelu górnego.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
ZP180.120.60SUb-IP67 TM ASA - Obudowa hermetyczna ZP180.120.60 biała z uszami z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ASA
Obudowa modułowa na szynę Z104 czarna ABS V0
ZM4.3 ABS - Obudowa z mocowaniem na ścianę ZM4.3 czarny ABS
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z57 jasna z uszczelką ABS
Obudowa hermetyczna ZP60.40.30UJpH TM PC to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 60 x 40 x 30 mm, z jasnym dołem wyposażonym w uszy montażowe oraz przezroczystą pokrywą, wykonana z poliwęglanu (PC). Dzięki uszczelce i mosiężnym tulejkom zapewnia skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, umożliwiając jednocześnie łatwy montaż.
Obudowa ZP120.60.60UJpH TM PC z uchami montażowymi, przezroczystą pokrywą i uszczelką chroni elektronikę przed czynnikami zewnętrznymi. Zastosowanie poliwęglanu oraz tulejek mosiężnych zapewnia trwałość konstrukcji i możliwość montażu komponentów wewnętrznych w aplikacjach przemysłowych.
Brak towaru
ZP120.60.75JH TM PC to hermetyczna obudowa Kradex z uszczelką i tulejkami mosiężnymi, wykonana z poliwęglanu, przeznaczona do zabezpieczania elektroniki w warunkach przemysłowych i środowiskach o podwyższonych wymaganiach trwałości.
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60SUJp-IP67 TM PC to wysokiej jakości produkt wykonany z jasnego poliwęglanu, wyposażony w przezroczystą pokrywę, uszy montażowe, zalewaną uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewniający klasę szczelności IP67. Dzięki solidnej konstrukcji i doskonałej ochronie przed czynnikami zewnętrznymi, idealnie nadaje się do zastosowań wymagających niezawodności i trwałości. Jej kompaktowe wymiary umożliwiają łatwą integrację z różnorodnymi systemami elektronicznymi.
Brak towaru
ZP105.105.60Sb-IP67 TM ASA - Obudowa hermetyczna ZP105.105.60 biała z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi asa
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP160.80.60 z poliwęglanu z przezroczystą pokrywą, wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do instalacji w warunkach zwiększonej wilgotności i zapylenia. Zapewnia ochronę elektroniki w zastosowaniach przemysłowych i automatyki.
Brak towaru
Obudowa plastikowa ZP90.90.60 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa modułowa na szynę Z103 jasna PS