Obudowy modułowe na szynę DIN - są to obudowy dostosowane do montażu na szynach DIN. Występują one w kolorze jasnoszarym. Tworzywo z jakiego je wykonujemy to polistyren, ABS oraz ABS V0 (samogasnący). Istnieje także możliwość zakupu tych obudów z filtrami transparentnymi w kolorze czerwonym zamiast białego panelu górnego.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa modułowa na szynę Z102 jasna ABS V0
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z117 jasna z uszczelką ABS
Obudowa ZP120.60.60UJ TM ABS z uchami montażowymi i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do montażu elektroniki w kompaktowej formie. Trwała konstrukcja z ABS sprawdza się w prostych instalacjach przemysłowych i amatorskich projektach elektronicznych.
Obudowy hermetyczne ZP, wykonane z poliwęglanu, z przezroczystą pokrywą i uszczelką wylewaną, służą do hermetycznego zamknięcia urządzeń i umożliwiają stabilny montaż szyny DIN wewnątrz, a wszystkie części są skręcane niewypadającymi śrubami. Kradex IOT.ZPSET2114.2 PC
Obudowa plastikowa Z94 wentylowana ABS
Obudowa ZP120.60.75SJp-IP67 TM PC o klasie szczelności IP67 i przezroczystej pokrywie stanowi skuteczne zabezpieczenie układów elektronicznych w środowiskach przemysłowych i zewnętrznych. Wytrzymała konstrukcja z poliwęglanu i tulejki mosiężne umożliwiają stabilny montaż oraz trwałe uszczelnienie.
Brak towaru
ZP105.105.90Jp TM ABS-PC - Obudowa plastikowa ZP105.105.90 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
ZP240.190.60JH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP240.190.60 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Brak towaru
ZR250.350.110 - Obudowa aluminiowa zr250.350.110 malowana proszkowo czarna
Brak towaru
ZP45.45.40UJH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP45.45.40 jasna z uszami z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Obudowa plastikowa ZP75.75.45UJ TM PC to uniwersalna, dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, wykonana z jasnego poliwęglanu (PC). Wyposażona w uszy montażowe oraz mosiężne tulejki, zapewnia skuteczną ochronę urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi, umożliwiając jednocześnie łatwy montaż.
ZP60.40.30SUJ-IP67 TM ABS - Obudowa hermetyczna ZP60.40.30 jasna z uszami z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa modułowa na szynę Z107 czarna ABS V0