Obudowy z panelami bocznymi - standardowe tworzywo dla tej serii to polistyren i ABS. Kolory w jakich występują to jasnoszary i czarny. Każda z obudów posiada panel przedni i tylny, z możliwością wymiany na filtr transparentny bezbarwny, czerwony lub zielony. Niektóre z tych obudów występują także w wersji wentylowanej.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
ZP200.100.75Jp TM ABS-PC - Obudowa plastikowa ZP200.100.75 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60SUJp-IP67 TM PC to uniwersalne rozwiązanie o wymiarach 90 x 90 x 60 mm, wykonane z jasnego poliwęglanu z pokrywą. Wyposażona w uszy montażowe i mosiężne tulejki, zapewnia solidną konstrukcję i estetyczne wykończenie, idealnie chroniąc układy elektroniczne w różnych zastosowaniach.
Obudowa hermetyczna ZP180.120.90 wykonana z ABS-u z wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do zabezpieczania komponentów elektronicznych w środowiskach przemysłowych i zewnętrznych. Gwarantuje szczelność klasy IP67 oraz łatwy montaż i obsługę serwisową.
Brak towaru
ZP240.190.60JpH TM ABS-PC - Obudowa hermetyczna ZP240.190.60 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa ZP120.60.75SJp-IP67 TM PC o klasie szczelności IP67 i przezroczystej pokrywie stanowi skuteczne zabezpieczenie układów elektronicznych w środowiskach przemysłowych i zewnętrznych. Wytrzymała konstrukcja z poliwęglanu i tulejki mosiężne umożliwiają stabilny montaż oraz trwałe uszczelnienie.
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z117 jasna z uszczelką ABS
Obudowa z mocowaniem na ścianę zzm110.70.33 biała ABS
Brak towaru
ZM92.57.25U ABS - Obudowa z mocowaniem na ścianę ZM92.57.25U czarny ABS
Brak towaru
Brak towaru
Obudowy modułowe na szynę DIN to jasnoszare, samogasnące obudowy z ABS V0, o wymiarach 33,3 mm x 89,9 mm x 89,4 mm i wadze 70 g, dostępne także z czerwonymi filtrami zamiast białego panelu górnego. Kradex ZD3005J ABS V0
Brak towaru
Obudowa plastikowa Z17 wentylowana