Obudowy hermetyczne z uszczelką to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rodzajów obudów. Do wyboru są wersje obudów bez uszczelek, z uszczelkami, z tulejkami mosiężnymi oraz w różnych kolorach: jasnoszarym, przezroczystym i w wersji z przezroczystą górą i jasnoszarym dołem. Tworzywo z jakiego wykonywane są te obudowy to polistyren i ABS. Posiadają one klasę szczelności IP67 lub IP65, a także certyfikat IK07 i IK09. Obudowy tej serii doskonale sprawdzają się w środowisku narażonym na działanie wilgoci.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa hermetyczna Z57 jasna z uszczelką PS
ZP60.40.30SJ-IP67 TM ABS - Obudowa hermetyczna ZP60.40.30 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Obudowa plastikowa ZPSU1 to biały komponent wykonany z trwałego tworzywa ABS, zapewniający solidną ochronę dla wewnętrznych elementów elektronicznych. Dzięki estetycznemu wyglądowi i wytrzymałej konstrukcji jest idealna do różnorodnych zastosowań w elektronice.
Z106JFp ABS V0 - Obudowa modułowa na szynę Z106 jasna z filtrem przezroczystym ABS V0
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z128 jasna z uszami z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP160.80.60UJH TM PC to hermetyczna obudowa Kradex wykonana z poliwęglanu, wyposażona w uszy, uszczelkę i tulejki mosiężne, przeznaczona do wymagających zastosowań przemysłowych i instalacyjnych.
ZP120.120.60JpH TM ABS-PC - Obudowa hermetyczna ZP120.120.60 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Obudowa ZP75.75.45JH TM ABS to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, wykonana z jasnoszarego tworzywa ABS. Wyposażona w uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewnia skuteczną ochronę urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi i umożliwia łatwy montaż.
Obudowa z mocowaniem na ścianę zm135.95.33 biała ABS
Brak towaru
Z23 ABS - Obudowa plastikowa Z23 ABS
ZP240.120.75JpH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP240.120.75 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
ZCBI V2 J to obudowa dopuszkowa Kradex wykonana z tworzywa ABS V0, przystosowana do zastosowań w automatyce i instalacjach KNX z montażem w standardowych puszkach.
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.60.40 jasna z uszami z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z95 jasna z uszczelką PS