16,49 zł Netto
Modułowe obudowy na szynę DIN wykonane z samogasnącego ABS V0 w kolorze jasnoszarym, dostępne bez uszczelki, z opcją czerwonego przezroczystego filtra zamiast białego panelu górnego, o wymiarach 65.2x89.8x142.8 mm. Kradex ZD1008J ABS V0
Obudowy modułowe na szynę DIN - są to obudowy dostosowane do montażu na szynach DIN. Występują one w kolorze jasnoszarym. Tworzywo z jakiego są wykonane to polistyren, ABS oraz ABS V0 (samogasnący). Istnieje także możliwość zakupu tych obudów z filtrami transparentnymi w kolorze czerwonym zamiast białego panelu górnego.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa plastikowa ZP90.90.45 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Obudowa hermetyczna ZP90.90.45 jasna z uszami z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.45 jasna z uszami z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.45SUJ-IP67 TM PC to wysokiej jakości produkt wykonany z poliwęglanu (PC) w jasnoszarym kolorze, wyposażony w uszy montażowe oraz zalewaną uszczelkę, zapewniający klasę szczelności IP67. Dzięki tulejkom mosiężnym umożliwia stabilny montaż wewnętrznych komponentów, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w aplikacjach wymagających niezawodnej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.
Brak towaru
Obudowa plastikowa ZP90.90.45 jasna z uszami i z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP120.120.75J TM PC - Obudowa plastikowa ZP120.120.75 jasna z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z128 jasna z uszami z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Obudowa ZP120.60.75SJp-IP67 TM PC o klasie szczelności IP67 i przezroczystej pokrywie stanowi skuteczne zabezpieczenie układów elektronicznych w środowiskach przemysłowych i zewnętrznych. Wytrzymała konstrukcja z poliwęglanu i tulejki mosiężne umożliwiają stabilny montaż oraz trwałe uszczelnienie.
Brak towaru
ZP240.190.60SJp-IP67 TM PC - Obudowa hermetyczna ZP240.190.60 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Modułowe obudowy na szynę DIN wykonane z samogasnącego ABS V0 w kolorze jasnoszarym, dostępne bez uszczelki, z opcją czerwonego przezroczystego filtra zamiast białego panelu górnego, o wymiarach 65.2x89.8x142.8 mm. Kradex ZD1008J ABS V0