

Obudowy hermetyczne Z128 nadają się do wszelkich urządzeń przy których zachodzi konieczność hermetycznego zamknięcia. Obudowy występują również w wariancie z uszami montażowymi co umożliwia instalację urządzeń w trudnych warunkach bez konieczności zdejmowania pokrywy. Dostępne są wersje z ABS, ASA oraz z PC. Pokrywa z zapadem na klawiaturę lub naklejkę może być wykonana z przezroczystego poliwęglanu. Obydwie części obudów skręcane są niewypadającymi śrubami.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa hermetyczna ZP75.75.45SJ-IP67 TM ABS to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, wykonana z jasnoszarego tworzywa ABS. Wyposażona w wylewaną uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewnia klasę szczelności IP67 i umożliwia łatwy montaż.
Obudowa plastikowa Z123 wentylowana ABS
ZP125.75.37JpH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP125.75.37 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Brak towaru
ZR260.250.90 RAW - Obudowa aluminiowa zr260.250.90
Obudowa plastikowa ZP90.90.75 jasna z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP75.75.45SJp-IP67 TM PC to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, z jasnym dołem i przezroczystą pokrywą, wykonana z poliwęglanu (PC). Wyposażona w wylewaną uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewnia klasę szczelności IP67 i umożliwia łatwy montaż.
Brak towaru
Obudowa plastikowa do pilotów Z132 czarna, białe przyciski ABS
Brak towaru
Modułowe obudowy na szynę DIN wykonane z samogasnącego ABS V0 w kolorze jasnoszarym, dostępne bez uszczelki, z opcją czerwonego przezroczystego filtra zamiast białego panelu górnego, o wymiarach 65.2x89.8x142.8 mm. Kradex ZD1008J ABS V0
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.45 jasna z uszami z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Z128SUb-IP67 TM ASA - Obudowa hermetyczna Z128 biała z uszami z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ASA