search
ID: 1192208
Brutto
Obudowa hermetyczna ZP60.40.30UJH TM ABS to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 60 x 40 x 30 mm, wykonana z jasnoszarego tworzywa ABS. Wyposażona w uszy montażowe, uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewnia skuteczną ochronę urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi i umożliwia łatwy montaż.
24h
Dostępny
Dostępna ilość: 3
Opis
Specyfikacja
  • Typ: Pełna z uchem
  • Wariant: Hermetyczna z tulejkami mosiężnymi
  • Materiał: ABS
  • Kolor: Jasnoszary
  • Wysokość: 30.0 mm
  • Szerokość: 40.0 mm
  • Długość: 60.0 mm
W zestawie
  • Obudowa
  • Śruba M3/17/10: 2.0 szt
Cechy
Kolor
Jasnoszary
Materiał
ABS
Hermetyczna
Tak
Tulejki mosiężne
Tak
Klasa szczelności
IP65
Klasa wytrzymałości
brak
Długość
60 mm
Szerokość
40 mm
Wysokość
30 mm