21,24 zł Netto
Obudowa hermetyczna ZP75.75.45SJp-IP67 TM ABS-PC to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, z jasnym dołem wykonanym z ABS i przezroczystą pokrywą z poliwęglanu. Wyposażona w wylewaną uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewnia klasę szczelności IP67 i umożliwia łatwy montaż.
Obudowy hermetyczne ZP mogą być stosowane do wszelkich urządzeń, przy których zachodzi konieczność hermetycznego zamknięcia. Słupki montażowe w obudowie umożliwiają stabilne przymocowanie szyny DIN wewnątrz obudowy. Dostępne są wersje z materiału ABS oraz z PC. Pokrywa może być wykonana z przezroczystego poliwęglanu. Obydwie części obudowy skręcane są niewypadającymi śrubami.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
ZP60.40.30Jp TM ABS-PC - Obudowa plastikowa ZP60.40.30 jasny dół - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Obudowa hermetyczna Z128 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60SJp-IP67 TM PC to uniwersalne rozwiązanie o wymiarach 90 x 90 x 60 mm, wykonane z jasnego poliwęglanu z przezroczystą pokrywą. Wyposażona w uszy montażowe i mosiężne tulejki, zapewnia solidną konstrukcję i estetyczne wykończenie, idealnie chroniąc układy elektroniczne w różnych zastosowaniach.
ZP210.140.75JpH TM ABS-PC - Obudowa hermetyczna ZP210.140.75 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
ZP105.105.60UJp TM PC - Obudowa plastikowa ZP105.105.60u jasny dół z uszami - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa plastikowa ZP160.80.60 z poliwęglanu z przezroczystą pokrywą, tulejkami mosiężnymi i uszami montażowymi przeznaczona do montażu komponentów elektronicznych z możliwością łatwego dostępu i kontroli wizualnej.
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.45SUJ-IP67 TM ABS to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 91,4 x 91,6 x 60 mm, z jasnoszarym dołem wyposażonym w uszy montażowe oraz jasnoszarą pokrywą, wykonana z ABS. Dzięki wylewanej uszczelce i mosiężnym tulejkom zapewnia klasę szczelności IP67, skutecznie chroniąc urządzenia przed czynnikami zewnętrznymi, a jednocześnie umożliwia łatwy montaż.
Obudowa hermetyczna Z57 jasna z uszczelką PS
Obudowa ZP120.60.75SJp-IP67 TM PC o klasie szczelności IP67 i przezroczystej pokrywie stanowi skuteczne zabezpieczenie układów elektronicznych w środowiskach przemysłowych i zewnętrznych. Wytrzymała konstrukcja z poliwęglanu i tulejki mosiężne umożliwiają stabilny montaż oraz trwałe uszczelnienie.
Brak towaru
Obudowa plastikowa Z123 wentylowana ABS
ZP105.105.60UJpH TM ABS-PC - Obudowa hermetyczna ZP105.105.60 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi ABS-PC
Brak towaru
Obudowa plastikowa ZP75.75.45UJ TM ABS to uniwersalna, dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, wykonana z jasnoszarego tworzywa ABS. Wyposażona w uszy montażowe oraz mosiężne tulejki, umożliwia łatwy montaż i zapewnia skuteczną ochronę urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi.
Obudowa hermetyczna ZP75.75.45SJp-IP67 TM ABS-PC to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, z jasnym dołem wykonanym z ABS i przezroczystą pokrywą z poliwęglanu. Wyposażona w wylewaną uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewnia klasę szczelności IP67 i umożliwia łatwy montaż.