19,37 zł Netto
Obudowa ZP120.60.60UJ TM ABS z uchami montażowymi i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do montażu elektroniki w kompaktowej formie. Trwała konstrukcja z ABS sprawdza się w prostych instalacjach przemysłowych i amatorskich projektach elektronicznych.
Obudowa ZP120.60.60UJ TM ABS wykonana z tworzywa ABS, z jasnoszarym korpusem i zintegrowanymi uchami montażowymi, przeznaczona do zastosowań, w których wymagane jest trwałe i uporządkowane zamknięcie elektroniki. Tulejki mosiężne w słupkach montażowych zapewniają pewne mocowanie płytek drukowanych lub szyny DIN. Pokrywa mocowana za pomocą niewypadających śrub umożliwia wielokrotne otwieranie bez ryzyka zgubienia elementów złącznych.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Brak towaru
ZP105.105.45UJpH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP105.105.45 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60SUJp-IP67 TM PC to wysokiej jakości produkt wykonany z jasnego poliwęglanu, wyposażony w przezroczystą pokrywę, uszy montażowe, zalewaną uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewniający klasę szczelności IP67. Dzięki solidnej konstrukcji i doskonałej ochronie przed czynnikami zewnętrznymi, idealnie nadaje się do zastosowań wymagających niezawodności i trwałości. Jej kompaktowe wymiary umożliwiają łatwą integrację z różnorodnymi systemami elektronicznymi.
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z128 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z116 jasna z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz zastosowaniu trwałych materiałów, obudowa przekaźnika USB na 4 kanały jest doskonałym wyborem dla użytkowników szukających niezawodności i długowieczności w swoich projektach. Numato Lab RL40001EN
Brak towaru
Obudowa ZP120.60.45UJ TM ABS wykonana z jasnoszarego ABS-u, wyposażona w tulejki mosiężne, przeznaczona do montażu urządzeń elektronicznych w aplikacjach wymagających kompaktowych rozwiązań konstrukcyjnych.
Brak towaru
ZD1006J ABS V0 - Obudowa modułowa na szynę ZD1006 jasna ABS V0
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z128 jasna z uszami z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
ZP60.40.30JpH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP60.40.30 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Obudowa ZP120.60.60UJ TM ABS z uchami montażowymi i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do montażu elektroniki w kompaktowej formie. Trwała konstrukcja z ABS sprawdza się w prostych instalacjach przemysłowych i amatorskich projektach elektronicznych.