- Nowy
21,40 zł Netto
Obudowa ZP120.60.60Jp TM ABS-PC z przezroczystą pokrywą i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do montażu urządzeń elektronicznych, umożliwiając ich wizualną kontrolę oraz stabilne mocowanie wewnętrznych komponentów.
Plastikowa obudowa o wymiarach 120,0 × 60,0 × 60,0 mm, wykonana z połączenia tworzyw ABS i PC – jasnoszary korpus i przezroczysta pokrywa z poliwęglanu. Przeznaczona do ochrony układów elektronicznych, których działanie wymaga stałego podglądu wnętrza bez otwierania obudowy. Tulejki mosiężne w słupkach montażowych umożliwiają pewny i trwały montaż komponentów wewnętrznych. Obudowa skręcana za pomocą niewypadających śrub, z możliwością rozbudowy o akcesoria montażowe.
Cechy
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Obudowa aluminiowa ZR250.260.90 to uniwersalne rozwiązanie o wymiarach 250 x 260 x 90 mm, malowane proszkowo na czarno. Składa się z podstawy, pokrywy, dwóch bocznych paneli oraz szyn montażowych ZR, co ułatwia instalację komponentów elektronicznych. Dzięki solidnej konstrukcji i estetycznemu wykończeniu doskonale nadaje się do zastosowań w elektronice, automatyce i telekomunikacji.
Brak towaru
Obudowa plastikowa ZP90.90.45 jasna z uszami i z tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
ZP240.120.75JpH TM PC - Obudowa hermetyczna ZP240.120.75 jasny dół - bezbarwna góra z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Obudowa ZP75.75.45JH TM ABS to dwuczęściowa konstrukcja o wymiarach 75 x 75 x 45 mm, wykonana z jasnoszarego tworzywa ABS. Wyposażona w uszczelkę oraz mosiężne tulejki, zapewnia skuteczną ochronę urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi i umożliwia łatwy montaż.
Obudowa hermetyczna ZP90.90.60 jasny dół z uszami - bezbarwna góra z tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
ZP45.45.40SUJ-IP67 TM ABS - Obudowa hermetyczna ZP45.45.40 jasna z uszami z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa hermetyczna Z128 jasna z uszczelką i tulejkami mosiężnymi PC
Brak towaru
Obudowa plastikowa ZP120.120.60UJ TM wykonana z tworzywa ABS przeznaczona do ochrony układów elektronicznych w instalacjach przemysłowych i amatorskich. Umożliwia montaż komponentów na słupkach wewnętrznych oraz integrację z szyną DIN.
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP160.80.60 z poliwęglanu z przezroczystą pokrywą, wylewaną uszczelką i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do instalacji w warunkach zwiększonej wilgotności i zapylenia. Zapewnia ochronę elektroniki w zastosowaniach przemysłowych i automatyki.
Brak towaru
ZP120.60.60JH TM to hermetyczna obudowa Kradex wykonana z ABS, przeznaczona do ochrony urządzeń elektronicznych w aplikacjach przemysłowych i instalacjach o podwyższonych wymaganiach szczelności.
ZP210.140.75J TM ABS - Obudowa plastikowa ZP210.140.75 jasna z tulejkami mosiężnymi ABS
Hermetyczna obudowa ZP120.120.60UJH TM ABS z uszczelką i tulejkami mosiężnymi wykonana z tworzywa ABS przeznaczona do ochrony urządzeń elektronicznych w warunkach narażonych na wilgoć, kurz i inne zanieczyszczenia środowiskowe.
Brak towaru
Obudowa hermetyczna ZP90.60.40 jasna z uszami z uszczelką zalewaną i tulejkami mosiężnymi ABS
Brak towaru
Obudowa ZP120.60.60Jp TM ABS-PC z przezroczystą pokrywą i tulejkami mosiężnymi przeznaczona do montażu urządzeń elektronicznych, umożliwiając ich wizualną kontrolę oraz stabilne mocowanie wewnętrznych komponentów.