Micsig MHO14-200 kit-Case to czterokanałowy, tabletowy oscyloskop 12-bitowy o paśmie 200 MHz, zaprojektowany do mobilnych i zaawansowanych pomiarów sygnałów. Obsługuje zdalne sterowanie, dekodowanie magistral szeregowych i pomiary multimetrem, stanowiąc wszechstronne narzędzie dla elektroników i inżynierów serwisu. W zestawie przenośna walizka na oscyloskop.
Oscyloskop cyfrowy Micsig MHO14-200 kit-Case to kompaktowe, profesjonalne narzędzie pomiarowe z 12-bitowym przetwornikiem ADC, oferujące pasmo 200 MHz, 4 kanały analogowe, próbkowanie do 1 GSa/s oraz głębokość pamięci 110 Mpts. Smukła konstrukcja o grubości 31 mm i niska masa (1,73 kg) umożliwiają wygodne użytkowanie w terenie. Zintegrowany ekran dotykowy TFT LCD o przekątnej 8" i rozdzielczości 1280×800 pikseli zapewnia wyraźny obraz i intuicyjną obsługę. Urządzenie obsługuje dekodowanie magistral szeregowych (RS-232/422/485/UART, CAN, CAN FD, LIN, SPI, I2C, ARINC-429, MIL-STD-1553B), zdalne sterowanie przez PC lub aplikację mobilną, a także zapis danych w różnych formatach. Wbudowany multimetr 4½ cyfry umożliwia dodatkowe pomiary napięcia, prądu, rezystancji, pojemności, ciągłości i diod.