3,20 zł Netto
Miniaturowe LED z gwintem E10 zasilane 3,8 V DC, barwa biała, do oprawek E10. Sprawdza się jako zamiennik żarówek w latarkach, sygnalizatorach i projektach edukacyjnych, zapewniając kierunkowe, chłodne w odbiorze światło i niski pobór energii
Miniaturowe źródło światła LED z trzonkiem E10 (MES) do oprawek i gniazd E10 w latarkach, sygnalizatorach panelowych, modelarstwie i stanowiskach dydaktycznych. Zasilanie napięciem stałym 3,8 V zapewnia jasne, białe światło przy niskim poborze energii oraz mniejszym nagrzewaniu w porównaniu z klasycznymi żarówkami. Konstrukcja z przezroczystą soczewką sprzyja kierunkowemu świeceniu, co ułatwia punktowe podświetlenie wskaźników i skal. Wymagane zachowanie polaryzacji z dodatnim biegunem na stopce i ujemnym na gwincie.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Żarówki LED z gwintem E10 o napięciu 3,8 V i prądzie 0,3 A emitujące czerwone światło stosowane są w latarkach, dekoracjach świetlnych i projektach hobbystycznych.
Zestaw Latarka UV 21 LED i Okulary to niezawodne narzędzie do detekcji nieszczelności i wielu innych zastosowań. Vorel-82756
Lampa inspekcyjna NEO TOOLS 99-045 o wysokim strumieniu świetlnym i funkcjonalnych trybach świecenia doskonale sprawdzi się w serwisie, warsztacie i podczas prac montażowych. Magnes i klips umożliwiają wygodne użytkowanie w różnych pozycjach roboczych.
Żarówka H7 12V 55W to niezawodne źródło światła dla samochodowych reflektorów głównych. Oferuje odpowiednią jasność oraz trwałość, spełniając standardowe wymagania oświetleniowe w pojazdach. Idealna jako zamiennik w codziennej eksploatacji.
Tester kąta wyprzedzenia zapłonu YT-7312 to kluczowe narzędzie dla mechaników samochodowych, umożliwiające dokładne ustawienia zapłonu, co przekłada się na lepszą wydajność i oszczędność paliwa w silnikach benzynowych. YT-7312
Latarka czołowa LED 3 W oferuje kompaktowe, a jednocześnie wydajne źródło światła z czterema trybami pracy, w tym czerwonym oświetleniem sygnalizacyjnym. Strumień świetlny 120 lm i zasięg do 150 m sprawdzają się podczas aktywności na zewnątrz, prac serwisowych oraz sytuacji awaryjnych, gdzie istotna jest dobra widoczność i niezawodność.
Latarka warsztatowa Yato YT-08513 to praktyczne narzędzie 2 w 1, wyposażone w 8+1 diod LED, generujące strumień świetlny o natężeniu 280 lm. Zasilana trzema bateriami AA, zapewnia do 4 godzin ciągłej pracy. Posiada trzy tryby świecenia: 100%, 50% oraz funkcję latarki. Dla wygody użytkowania wyposażono ją w obrotowy korpus z gumowaną powłoką, hak do podwieszania oraz mocny magnes w uchwycie, umożliwiające łatwe mocowanie w różnych pozycjach. Yato YT-08513
Finder 7L.43.0.230.2100 to kompaktowa lampa LED do szaf sterowniczych, wyposażona w czujnik PIR i zasilanie 230 V AC/DC. Przeznaczona do montażu magnetycznego lub śrubowego, zapewnia skuteczne oświetlenie rozdzielnic i stanowisk serwisowych.
Latarka warsztatowa z trzema źródłami światła (power LED, okrągła COB, długa COB), wyposażona w hak, klips i magnes, z regulowanym kątem świecenia, oferuje strumień świetlny do 300 lm, czas pracy do 6 godzin, zasięg do 15 m, zasilana akumulatorem Li-Ion, z czasem ładowania 2,5-3 godziny, o barwie 6000-7000 K i wytrzymałości mechanicznej IK06, w obudowie z ABS o wymiarach 155 x 35 x 42 mm i wadze 137 g, z kablem mini USB w zestawie. Sthor-82732
Latarka czołowa everActive HL-120 DOT. z białą i czerwoną diodą LED oferuje 5 trybów świecenia, odporność na zachlapania (IPX4) i do 14 godzin pracy. Dzięki lekkiej konstrukcji, zasilaniu 1 × AA i uniwersalnemu zastosowaniu doskonale sprawdza się podczas aktywności terenowych i codziennego użytku.
Brak towaru
Lampa UV stosowana do utwardzania klejów UV, lakierów i soldermaski. Przydatna przy naprawie płytek PCB
Brak towaru
Lampa LED Rebel 5 W z trzonkiem GU10 to energooszczędne źródło światła o neutralnej barwie, przeznaczone do montażu w standardowych oprawach. Dzięki szerokiemu kątowi świecenia, natychmiastowemu startowi i trwałości do 15 000 godzin stanowi funkcjonalne i ekologiczne rozwiązanie do codziennego użytku.
Lampa z dwoma trybami pracy (światło główne 8 W COB LED i latarka 3 W SMD LED, 5800-6500 K) posiada litowo-jonowy akumulator 2000 mAh umożliwiający pracę do 8 godzin, cyfrowy wskaźnik naładowania, płynną regulację światła, klasę szczelności IP63, klasę ochrony IK07, oraz dodatkowe funkcje jak hak, magnes w podstawie, i regulowany uchwyt, idealna do różnych zastosowań dzięki ładowaniu przez kabel USB typu C. Sthor - 82743
Żarówki LED z gwintem E10 o napięciu 3,8 V i prądzie 0,3 A emitujące zielone światło znajdują zastosowanie w latarkach, dekoracjach świetlnych i projektach hobbystycznych.
Latarka LED everActive FL-2000R Buddy o maksymalnym strumieniu 2000 lumenów, zasilana akumulatorem 18650 i ładowana przez USB-C, zapewnia wysoką mobilność i niezawodne oświetlenie. Kompaktowa, aluminiowa konstrukcja z klasą ochrony IPX6 sprawdzi się w terenie, pracy patrolowej i codziennym użytkowaniu.
Żarówki LED z gwintem E10 o napięciu 3,8 V i prądzie 0,3 A umożliwiają uzyskanie efektu zmieniających się kolorów RGB. Produkt nadaje się do zastosowań w latarkach, dekoracjach świetlnych i projektach hobbystycznych.
Miniaturowe LED z gwintem E10 zasilane 3,8 V DC, barwa biała, do oprawek E10. Sprawdza się jako zamiennik żarówek w latarkach, sygnalizatorach i projektach edukacyjnych, zapewniając kierunkowe, chłodne w odbiorze światło i niski pobór energii