95,70 zł Netto
Zestaw Piergiacomi PN-KIT4-1T zawiera cztery pęsety antystatyczne o różnych końcówkach do precyzyjnych prac w elektronice i mikromechanice. Wykonane ze stali nierdzewnej narzędzia oferują niezawodność i ochronę komponentów elektronicznych przed wyładowaniami elektrostatycznymi.
Zestaw czterech precyzyjnych pęset antystatycznych wykonanych ze stali nierdzewnej AISI 302, umieszczonych w poręcznym plastikowym etui. Narzędzia przeznaczone do prac serwisowych, montażu elementów SMD, precyzyjnych manipulacji w elektronice i mikromechanice. Pęsety różnią się kształtem i długością końcówek, co pozwala na ich dopasowanie do konkretnego zadania. Stal nierdzewna zapewnia wysoką odporność na korozję, a właściwości antystatyczne chronią wrażliwe komponenty elektroniczne przed uszkodzeniem.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Pinceta VETUS W8 z końcówkami ceramicznymi i stalową rękojeścią łączy wysoką odporność chemiczną i temperaturową z precyzją pracy. Dedykowana do zastosowań w elektronice i serwisie, szczególnie tam, gdzie wymagane jest bezpieczne manipulowanie elementami wrażliwymi na ESD i wysoką temperaturę.
Zestaw ośmiu precyzyjnych pęset antymagnetycznych z tworzywa sztucznego, antystatyczne, RoHS
Piergiacomi 00C SA to kompaktowa pęseta z płaskimi, ostrymi końcówkami, przeznaczona do ogólnych prac montażowych w elektronice i precyzyjnej mechanice. Krótsza długość i odporność chemiczna czynią ją wszechstronnym narzędziem do pracy w trudnych warunkach.
Piergiacomi 7A SA ESD to precyzyjna pęseta zakrzywiona o ostrych końcówkach, przeznaczona do prac z elementami w ciasnych przestrzeniach. Właściwości antystatyczne, niemagnetyczność i odporność chemiczna umożliwiają zastosowanie w precyzyjnym montażu elektronicznym i serwisie.
Brak towaru
Pęseta ESD-10 prosta o długości 123mm. Antystatyczna, antymagnetyczna. Część chwytna powlekana. Idealna do prac w elektronice SMD. ESD-10
Brak towaru
Pęseta antymagnetyczna, prosta, ostra, wykonana ze stali nierdzewnej, odporna na działanie korozyjne większości rozpuszczalników i środków czyszczących
Brak towaru
Pęseta ESD-15 zakrzywiona o długości 125mm. Antystatyczna, antymagnetyczna. Część chwytna powlekana. Idealna do prac w elektronice SMD
Brak towaru
Pęseta antymagnetyczna, odgięta, ostra, wykonana ze stali nierdzewnej, odporna na działanie korozyjne większości rozpuszczalników i środków czyszczących
Brak towaru
Pęseta antymagnetyczna, prosta, wykonana ze stali nierdzewnej, odporna na działanie korozyjne większości rozpuszczalników i środków czyszczących
Piergiacomi 00D SA to pęseta z ząbkowanymi, ostrymi końcówkami i uchwytem zapewniającym lepszą kontrolę chwytu, przeznaczona do precyzyjnej pracy z trudnymi do uchwycenia elementami. Sprawdza się w aplikacjach wymagających stabilności i pewności operowania.
Brak towaru
Piergiacomi 00 SA to precyzyjna pęseta z płaskimi, ostrymi końcówkami, przeznaczona do delikatnych operacji montażowych i manipulowania drobnymi komponentami elektronicznymi. Zapewnia pewny chwyt i precyzję w pracy z elementami SMD.
Pęseta prosta o długości 135 mm, z ostrym zakończeniem. Lekka i bardzo wytrzymała. Idealna do prac w elektronice SMD
Zestaw 6 pęset antystatycznych: ESD-10, ESD-11, ESD-12, ESD-13, ESD-14, ESD-15. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej i pokryte czarną powłoką w części chwytnej. Przeznaczone do serwisów elektronicznych
Brak towaru
Pęseta ESD-17 zakrzywiona o długości 125 mm. Antystatyczna, antymagnetyczna. Idealna do prac przy elektronice SMD
Brak towaru
Pęseta TS-10/SS-SA o długości 120 mm to precyzyjne narzędzie do zastosowań w elektronice i serwisie urządzeń elektronicznych. Dzięki ostrej końcówce i właściwościom antymagnetycznym sprawdza się przy manipulacji drobnymi elementami, oferując wysoką precyzję i bezpieczeństwo pracy w środowisku wrażliwym na pola magnetyczne.
Pęseta odgięta o długości 115 mm, wykonana ze stali nierdzewnej, z twardością 30 HRC na skali Rockwella, jest antymagnetyczna i odporna na działanie kwasów. Yato YT-6907
Zestaw Piergiacomi PN-KIT4-1T zawiera cztery pęsety antystatyczne o różnych końcówkach do precyzyjnych prac w elektronice i mikromechanice. Wykonane ze stali nierdzewnej narzędzia oferują niezawodność i ochronę komponentów elektronicznych przed wyładowaniami elektrostatycznymi.