DF40C-100DS-0.4V(51) - złącze SMT 100-pin 0,4mm dla Raspberry Pi CM4
search
ID: 585041
Brutto
Złącze (gniazdo) 100-pinowe przeznaczone do modułów Raspberry Pi CM4. Raster 0,4 mm, wysokość 1,45 mm
24h
Dostępny
Dostępna ilość: 656
Opis
Złącze (gniazdo) 100-pinowe przeznaczone do modułów Raspberry Pi CM4. Piny są rozstawione z rastrem 0,4 mm, a złacze ma wysokość 1,45 mm. Przeznaczone do montażu SMT. Umożliwia stworzenie własnej płytki bazowej do Raspberry Pi CM4.
Właściwości
  • Ilość pinów: 100
  • Rester: 0,4 mm
  • Wysokość: 1,45 mm
  • Szerokość: 2,88 mm
  • Długość: 22,6 mm