Zaawansowana stacja lutownicza o mocy 200 W, stworzona do precyzyjnych i wymagających zadań serwisowych. Umożliwia płynną regulację temperatury w zakresie 100–450°C, oferując wsparcie zarówno dla jednostek ℃, jak i ℉ oraz 3 programowalnych trybów pracy. Wyposażona w kolorowy ekran TFT, tryb czuwania i kompatybilność z uchwytami F210/F245, stanowi niezawodne narzędzie dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Fnirsi DWS-200-F245 Set 2
FNIRSI DWS-200 to wysokiej klasy stacja lutownicza o mocy szczytowej aż 200 W, zaprojektowana z myślą o wymagających pracach serwisowych i precyzyjnym lutowaniu elementów elektronicznych. Urządzenie wyposażone jest w wydajny transformator oraz nowoczesny system sterowania temperaturą, który umożliwia płynną regulację w zakresie od 100°C do 450°C. Obsługuje zarówno jednostki ℃, jak i ℉, co zwiększa komfort pracy użytkownika w zależności od preferencji.
FNIRSI DWS-200 jest kompatybilna z uchwytami lutowniczymi F210 i F245, dzięki czemu oferuje elastyczność w doborze końcówek roboczych. Zakres napięcia wejściowego od 100 do 240V AC pozwala na używanie urządzenia na całym świecie bez potrzeby stosowania dodatkowych przetwornic. Dzięki kompaktowej obudowie i niewielkiej wadze stacja doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnych laboratoriach, jak i domowych warsztatach. To niezastąpione narzędzie dla elektroników, serwisantów i entuzjastów DIY.
Cechy
Przenośna lutownica kolbowa o mocy 65 W. Ma regulowaną temperaturę pracy w zakresie od 80°C do 420°C. Zasilana przez złącze USB typu C. W zestawie lutownica, groty i inne akcesoria
Przenośna lutownica kolbowa o mocy 65 W. Ma regulowaną temperaturę pracy w zakresie od 80°C do 420°C. Zasilana przez złącze USB typu C. W zestawie lutownica, grot HS01-BC2, zasilacz i inne akcesoria
Brak towaru
Przenośna lutownica kolbowa o mocy 65 W. Ma regulowaną temperaturę pracy w zakresie od 80°C do 420°C. Zasilana przez złącze USB typu C. W zestawie lutownica, groty, zasilacz i inne akcesoria
Brak towaru
Stacja lutownicza firmy Velleman o mocy 30/60W z podstawką.
Stacja lutownicza ZD-99 o mocy grzewczej 48W. Temperatura pracy 150-450 st. C. W komplecie uchwyt na kolbę oraz podkładka z gąbki do czyszczenia grotów
Stacja lutownicza ZD-98 o mocy grzewczej 48W. Temperatura pracy 150-450°C. W komplecie uchwyt na kolbę oraz podkładka z gąbki do czyszczenia grotów
Stacja ZD-937 wyposażona jest w elektroniczny czujnik temperatury i cyfrowy sterownik. Posiada uchwyt na kolbę lutowniczą, wyposażony w gąbkę do czyszczenia grotu. Pobór mocy 50W, zakres temperatur 150-450°C
Stacja rozlutownicza o mocy grzewczej 80W, z grzałką ceramiczną, temperatura 160-480°C. ZD-915
Stacja lutownicza z cyfrową regulacją temperatury w zakresie od 180 do 450°C i wyświetlaczem. Wyposażona w lutownicę o mocy 50 W oraz podstawkę. Bakon BK950D
Stacja z bezprzewodową lutownicą kolbową o mocy 36 W. Ma regulowaną temperaturę pracy w zakresie od 100°C do 400°C. Może być zasilana przez złącze USB typu C i wspiera obsługę protokołu PD2.0. Wyposażona w komunikację Bluetooth. MiniWare TS1C