16,57 zł Netto
Kabel USB-C 2.0 Natec Prati o długości 2 m to uniwersalne rozwiązanie umożliwiające szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń o mocy do 100 W dzięki wsparciu technologii Power Delivery. Wykonany z wytrzymałego materiału TPE, zapewnia elastyczność, trwałość oraz wygodę użytkowania, a dołączony rzep ułatwia przechowywanie i transport. Natec NKA-2147
Kabel USB-C 2.0 Natec Prati o długości 2 m to wszechstronne rozwiązanie dla użytkowników szukających niezawodnego przewodu do ładowania i przesyłu danych. Dzięki obsłudze technologii Power Delivery oraz mocy do 100 W, umożliwia szybkie i bezpieczne zasilanie różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety i laptopy. Wykonany z cynowanej miedzi i pokryty wytrzymałym oplotem TPE, zapewnia wysoką trwałość oraz elastyczność, co sprawia, że jest odporny na uszkodzenia i wygodny w użytkowaniu. Dodatkowo, dołączony rzep ułatwia przechowywanie i transport, eliminując problem splątanych kabli. Idealny wybór dla osób ceniących jakość i funkcjonalność.
Producent IMPAKT SPÓŁKA AKCYJNA Stanisława Lema 16 62-050 Mosina Polska zgody@impakt.com.pl
Osoba odpowiedzialna IMPAKT SPÓŁKA AKCYJNA Stanisława Lema 16 62-050 Mosina Polska formularz kontaktowy na stronie osoby odpowiedzialnej
Przewód microUSB 2.0 z wtykiem do USB A 2.0 z gniazdem. Przedłużacz ma długość 50 cm. Gniazdo USB umieszczone jest na szerokim mocowaniu z otworami montażowymi, co pozwala na uzyskanie trwałego i pewnego połączenia.
Brak towaru
Przewód z wtykami USB typ A oraz microUSB typ B 2.0, długość przewodu 1 m. LANBERG CCP-MUSB2-AMBM-W-1M
Przewód z wtykami USB typ A oraz microUSB typ B 2.0, długość przewodu 1,8 m. LANBERG CA-USBM-10CC-0018-BK
Przewód z wtykami USB typ A oraz microUSB typ B 2.0, długość przewodu 1,8 m. LANBERG CA-USBM-10CC-0018-W
Przewód z wtykami USB typ A oraz USB typ C 2.0, długość przewodu 0,5 m. LANBERG
Przewód z wtykami USB typ A oraz USB typ C 2.0, długość przewodu 1 m. LANBERG CA-USBO-10CC-0010-BK
Przewód z wtykami USB typ A oraz USB typ C 2.0, długość przewodu 1,8 m. LANBERG CA-USBO-10CC-0018-BK
Przewód z wtykami USB typ A oraz USB typ C 2.0, zgodność z Quick Charge 3.0 długość przewodu 1,8 m. LANBERG
Przewód USB-A na microUSB o długości 1m. Przewód posiada odłączaną końcówkę z uchwytem magnetycznym i wskaźnik LED. Może ładować urządzenie napięciem do 5V i 3A.
Przewód USB-A na USB Typ C o długości 1m. Przewód posiada odłączaną końcówkę z uchwytem magnetycznym i wskaźnik LED. Może ładować urządzenie napięciem do 30V i 3A.
Przewód USB-A na iPhone Lightning o długości 1m. Przewód posiada odłączaną końcówkę z uchwytem magnetycznym i wskaźnik LED. Może ładować urządzenie napięciem do 18V i 2,4A.
Przewód z wtykami USB typ A oraz microUSB typ B 2.0, długość przewodu 1 m. LANBERG CA-USBM-10CC-0010-BK
Przewód z wtykami USB typ A oraz USB typ C 3.1 Gen 1, długość przewodu 1 m. LANBERG
Przewód z wtykami USB typ A oraz USB typ C 3.0, długość przewodu 1,8 m. LANBERG
Przewód z wtykiem i gniazdem USB 3.0 typ. A, długość przewodu 1,8 m. LANBERG CA-US3E-10CC-0018-B
Przewód USB 2.0 z wtykiem typu A oraz dwoma wtykami microUSB. Długość 1m
Kabel USB-C 2.0 Natec Prati o długości 2 m to uniwersalne rozwiązanie umożliwiające szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń o mocy do 100 W dzięki wsparciu technologii Power Delivery. Wykonany z wytrzymałego materiału TPE, zapewnia elastyczność, trwałość oraz wygodę użytkowania, a dołączony rzep ułatwia przechowywanie i transport. Natec NKA-2147