

1 267,90 zł Netto
Aktualizacja J-Link BASE do wersji PLUS, która udostępnia nowe funkcje i licencje, zwiększając możliwości debugowania. Dzięki tej aktualizacji użytkownicy zyskują dostęp do narzędzi takich jak J-Flash, Ozone oraz licencji na nielimitowaną liczbę punktów przerwań, co zapewnia pełną kompatybilność z szeroką gamą procesorów. Segger J-Link Upgrade BASE to PLUS (8.08.13)
J-Link BASE to popularna sonda debugująca JTAG/SWD, która pozwala na szybkie programowanie i debugowanie mikroprocesorów. Jeśli posiadasz wersję J-Link BASE i chcesz rozbudować swoją konfigurację o dodatkowe funkcje, J-Link Upgrade BASE to PLUS jest idealnym rozwiązaniem. Ta aktualizacja wprowadza szereg nowych funkcji, które zwiększają wydajność i rozbudowują możliwości debugowania.
Dzięki tej aktualizacji użytkownicy uzyskują dostęp do nowych licencji i oprogramowania, w tym do J-Flash i J-Flash SPI – narzędzi do programowania pamięci EEPROM i chipów flash w systemach ARM. Dodatkowo dostępny jest debugger i analyzer wydajności Ozone oraz licencje na Unlimited Flash Breakpoints, co pozwala na korzystanie z nieograniczonych punktów przerwania w pamięci flash. Aktualizacja obejmuje również licencje na debugowanie w trybie Monitor Mode oraz na interfejs RDI / RDDI, co zapewnia pełną kompatybilność z szeroką gamą procesorów.
Co więcej, klienci, którzy zdecydują się na upgrade, otrzymają 6 miesięcy bezpłatnego wsparcia i aktualizacji, co zapewnia dostęp do najnowszych wersji oprogramowania oraz pomocy technicznej w razie potrzeby. Dzięki temu upgrade staje się nieocenionym narzędziem dla inżynierów, którzy potrzebują zaawansowanych funkcji debugowania i programowania.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Emulator JTAG/SWD z interfejsem USB, Segger
Roczne przedłużenie wsparcia i aktualizacji dla licencji Embedded Studio PRO Cortex-M 20.70.23. Użytkownicy zyskują dostęp do najnowszych wersji, poprawek błędów oraz wsparcia technicznego, co zapewnia stabilność i wydajność środowiska programistycznego. Segger Embedded Studio PRO - Cortex-M edition extension (20.70.23)
Brak towaru
Specjalistyczne środowisko programistyczne stworzone z myślą o mikrokontrolerach ARM, obsługujące rdzenie Cortex-M0, Cortex-M0+, Cortex-M1, Cortex-M3, Cortex-M4, Cortex-M7, Cortex-M23 oraz Cortex-M33. Oferuje narzędzia do zarządzania projektami, zintegrowany debugger oraz intuicyjny interfejs inspirowany Visual Studio, zapewniając wydajność i optymalizację dla urządzeń ARM przy niższych kosztach licencji. Segger Embedded Studio Cortex-M edition (20.00.23)
Brak towaru
embOS designed for ARM7/9 and KEIL compiler
Brak towaru
embOS designed for ARM7/9 and ARM RVDS compiler
Brak towaru
embOS designed for ARM7/9 and ARM ADS 1.2 compiler
Brak towaru
Brak towaru
embOS designed for ARM7/9 and IAR compiler
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Narzędzie SEGGER umożliwiające tworzenie niestandardowych pakietów urządzeń dla programatorów Flasher. Jest szczególnie przydatne przy pracy z nowymi układami pamięci, które nie zostały jeszcze dodane do bazy danych wsparcia Flasher. Dzięki temu użytkownicy mogą samodzielnie tworzyć pakiety urządzeń i instalatory, co pozwala na szybkie programowanie nowych urządzeń. Segger Flasher DSK (5.17.50)
Brak towaru
Dodatkowy rok wsparcia oraz dostęp do aktualizacji dostępny wyłącznie dla posiadaczy licencji Flasher DSK (5.17.50). Dzięki tej opcji użytkownicy mogą kontynuować korzystanie z pełnej funkcjonalności oprogramowania, uzyskując dostęp do najnowszych aktualizacji i wsparcia technicznego, z możliwością zakupu przedłużenia na okres do 5 lat z dodatkowymi zniżkami. Segger Flasher DSK extension (5.17.51)
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
embOS designed for ARM7/9 and ARM ADS 1.2 compiler
Brak towaru
embOS designed for ARM7/9 and Tasking compiler
Brak towaru
Aktualizacja J-Link BASE do wersji PLUS, która udostępnia nowe funkcje i licencje, zwiększając możliwości debugowania. Dzięki tej aktualizacji użytkownicy zyskują dostęp do narzędzi takich jak J-Flash, Ozone oraz licencji na nielimitowaną liczbę punktów przerwań, co zapewnia pełną kompatybilność z szeroką gamą procesorów. Segger J-Link Upgrade BASE to PLUS (8.08.13)