Moduł przetwornicy Step-Down D36V50F6 z napięciem wyjściowym 6 V oraz napięciem wejściowym od 6,5 do 50 V. Maksymalne obciążenie prądowe modułu wynosi od 3,3 do 8 A i jest zależne od napięcia wejściowego. Przetwornica osiąga standardową sprawność powyżej 80-95%, która jest zależna od napięcia wejściowego i obciążenia. Moduł ma zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, przegrzaniem, przeciążeniem oraz zwarciem.