LOGO! 12/24RCEO - moduł LOGO! bez wyświetlacza
search
  • LOGO! 12/24RCEO - moduł LOGO! bez wyświetlacza
ID: 586634
494,87 zł
Brutto

402,33 zł Netto

Moduł LOGO! 12/24RCEO z interfejsem Ethernet i serwerem WEB. Posiada pamięć o rozmiarze 400 bloków oraz funkcję logowania danych na karcie microSD, nie posiada wyświetlacza. Siemens 6ED1052-2MD08-0BA1

Brak terminu dostawy
Obecnie brak na stanie

 

Wysyłka gratis

darmowa wysyłka na terenie Polski dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN

 

Wysyłka tego samego dnia

Jeśli Twoja wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie do godz. 12:00

 

14 dni na zwrot

Każdy konsument może zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 dni bez zbędnych pytań

Opis

Moduł LOGO! 12/24RCEO to nowy model który  sprosta wszelkim oczekiwaniom użytkownika dzięki uproszczonej obsłudze oraz maksymalnie uproszczonej konfiguracji komunikacji sieci Ethernet. Dodatkowym atutem LOGO! jest wbudowany Web server. Posiada pamięć o rozmiarze 400 bloków oraz funkcję logowania danych na karcie microSD, nie posiada wyświetlacza. Moduł wyposażony jest w 8 wejść cyfrowych (4 mogą być używane jako wejścia analogowe) oraz 4 wyjścia przekaźnikowe. Zasilany napięciem 12/24 V DC.

LOGO! umożliwia sterowanie oświetleniem, roletami, żaluzjami, systemami grzewczymi i klimatyzacyjnymi oraz szeregiem innych urządzeń. Znajduje również zastosowanie w przemyśle: do budowy układów sterowania i automatyzacji maszyn. Posiada dopuszczenia do zastosowań na statkach morskich. Dzięki wykorzystaniu inteligentnych sterowników LOGO! optymalizowany jest czas projektowania oraz uruchamiania instalacji. Minimalizowane są nakłady związane z wykonaniem połączeń elektrycznych w odniesieniu do konwencjonalnych sterowań budowanych na bazie przekaźników i styczników. Ważną zaletą sterowników LOGO! jest łatwość programowania. Program tworzymy łącząc ze sobą gotowe bloki funkcyjne.

Właściwości

  • 400 bloków pamięci
  • Interfejs Ethernet, serwer WEB
  • Logowanie danych na karcie microSD
  • Zasilanie 12/24 V DC
  • Wejścia cyfrowe: 8 (4 mogą być używane jako wejścia analogowe 0-10 V)
  • Wyjścia cyfrowe: 4 (przekaźnikowe 3 A)
  • Poziom ochrony: IP20
  • Wymiary: 71,5 x 90 x 70 mm
586634

Powiązane produkty

Produkty z tej samej kategorii (9)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.