STM32G071RBT6 - 32-bitowy mikrokontroler z rdzeniem ARM Cortex-M0+, 128kB Flash, LQFP64
search
ID: 575464
Brutto
32-bitowy mikrokontroler z rodziny STM32G0 z rdzeniem ARM Cortex-M0+, 128kB pamięci Flash, 36kB pamięci RAM, taktowaniem do 64MHz oraz interfejsami I2C, SPI, UART/USART, LIN, IrDA, I2S, DMA, Motor Control PWM, Temp Sensor w obudowie LQFP64. STMicroelectronics STM32G071RBT6
24h
Dostępny
Dostępna ilość: 4
Opis
Właściwości
  • Rdzeń: Arm® 32-bit Cortex®-M0+
  • Częstotliwość pracy do 64 MHz
  • 128 KB pamięci Flash
  • 36 KB pamięci SRAM (32 KB z sprzętową kontrolą parzystości)
  • Jednostka obliczeniowa CRC
  • Tryby oszczędzania energii: Sleep, Stop, Standby
  • Zasilanie VBAT dla rejestrów RTC
  • Oscylator kwarcowy o częstotliwości 4 do 48 MHz
  • Oscylator kwarcowy 32 kHz z kalibracją
  • Wewnętrzny 16 MHz RC z opcją PLL
  • Wewnętrzny oscylator RC o częstotliwości 32 kHz (± 5%)
  • 60 pinów I/O
  • Wiele wejść/wyjść tolerujących 5 V
  • 7-kanałowy kontroler DMA
  • dwa 12-bitowe DAC
  • 12-bitowy, 0,4 μs ADC (do 16 dodatkowych kanałów) o zakresie konwersji 0-3,6 V
  • Zegar RTC z alarmem i okresowym wybudzaniem
  • Interfejsy komunikacyjne
  • Dwa interfejsy I2C-bus obsługujące tryb Fast plus (1 Mbit/s), jeden obsługujący SMBus/PMBus
  • Wsparcie rozwoju: szeregowe debugowanie (SWD)
  • Zakres napięcia: 2,0-3,6 V
  • Temperatura pracy -40~85 °C
  • Obudowa: LQFP64
575464
Cechy
Rodzina
STM32G0
Rdzeń
Cortex-M0+
Częstotliwość układu
64 MHz
Pamięć Flash
128 kB
Pamięć RAM
36 kB
Pamięć EEPROM
Brak
Liczba I/O
60
Przetwornik ADC
1x 12bit
Przetwornik DAC
2x 12bit
I2C
2
SPI
2
UART/USART
4
Interfejs CAN
Brak
Interfejs USB
Ethernet
Obudowa
LQFP64
Napięcie zasilania
1,7-3,6 V
Temperatura pracy
-40~+85°C