Wentylator osiowy 230V 28W Finder 7F.20.8.230.3100
search
ID: 1195552
Brutto
Finder 7F.20.8.230.3100 to wentylator filtrujący AC o napięciu zasilania 230 V AC, zapewniający przepływ powietrza 100 m³/h przy poziomie hałasu 42 dB(A). Przeznaczony do montażu w szafach elektrycznych, charakteryzuje się wymiarami 209 x 209 x 80,2 mm i stopniem ochrony IP54, co gwarantuje skuteczną wentylację i ochronę przed pyłem oraz wodą.
24h
Dostępny
Dostępna ilość: 1
Opis
Finder 7F.20.8.230.3100 to wentylator filtrujący AC zasilany napięciem 230 V AC, zapewniający przepływ powietrza 100 m³/h przy poziomie hałasu 42 dB(A). Przeznaczony do montażu w szafach elektrycznych, charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami 209 x 209 x 80,2 mm i stopniem ochrony IP54, co gwarantuje skuteczną wentylację oraz ochronę przed pyłem i wodą. Finder 7F.20.8.230.3100 to wydajne i trwałe rozwiązanie do szaf elektrycznych, zapewniające skuteczne chłodzenie oraz ochronę przed zanieczyszczeniami i wilgocią.
Właściwości
  • Typ wentylatora: AC
  • Rodzaj wentylatora: Aksjalny
  • Pobór mocy: 28 W
  • Prąd znamionowy: 0.12 A
  • Wydajność: 100 m³/h
  • Poziom hałasu: 42 dBA
  • Częstotliwość pracy: 50/60 Hz
  • Stopień ochrony: IP54
  • Temperatura pracy: -15...55°C
  • Wymiary obudowy: 209 x 209 x 80,2 mm
  • Kolor: Szary (jasny)
  • Średnica otworu montażowego: 177 x 177 mm
  • Napięcie zasilania: 230 V AC
  • Masa brutto: 932,8 g
Cechy
Napięcie
230 V AC
Moc
28 W
Długość
209 mm
Szerokość
209 mm
Wysokość
80,2 mm
Waga
0,9 kg
Poziom hałasu
42 dBA
Wydajność przepływu powietrza
100 m³/h
Prąd znamionowy
130 mA