- Obecnie brak na stanie
Zestaw Jetson Nano 2GB od Seeed Studio to platforma deweloperska z 128-rdzeniowym GPU Maxwell, przeznaczona do nauki i prototypowania rozwiązań AI w czasie rzeczywistym. Obsługuje JetPack SDK, HDMI, CSI, Ethernet i GPIO, idealna do projektów edukacyjnych i robotycznych.
Zestaw deweloperski NVIDIA Jetson Nano 2GB to kompaktowa i przystępna cenowo platforma do nauki i prototypowania rozwiązań AI, umożliwiająca uruchamianie modeli sztucznej inteligencji w czasie rzeczywistym. Zawiera czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A57 oraz 128-rdzeniowy układ GPU oparty na architekturze Maxwell, co zapewnia wydajność obliczeniową rzędu 0,5 TFLOPS (FP16). Obsługuje zestaw narzędzi NVIDIA JetPack z pełnym wsparciem dla CUDA, cuDNN oraz bibliotek wykorzystywanych w przemyśle.
Zestaw obsługuje kodowanie i dekodowanie wideo w rozdzielczości 4K, interfejs kamery MIPI CSI-2 oraz zestaw pinów GPIO do integracji z innymi modułami. Przeznaczony do zastosowań edukacyjnych i eksperymentalnych w dziedzinie uczenia maszynowego, robotyki, wizji komputerowej oraz edge computingu. Zasilanie odbywa się przez port USB-C. Uwaga: adapter Wi-Fi 802.11ac nie znajduje się w zestawie.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Kamera o rozdzielczości 8 MPx z interfejsem USB. Wyposażona w sensor CMOS IMS179 z szerokokątnym obiektywem o kącie widzenia 150°. ArduCAM UB0233
Brak towaru
Platforma programistyczna bazująca na czterordzeniowym procesorze Exynos4412 Prime Cortex-A9 Quad Core o częstotliwości taktowania 1,7 Ghz i z pamięcią podręczną L2 1 MB
Brak towaru
Zestaw startowy z mikrokontrolerem z rodziny Freescale KINETIS L (Cortex-M0+) i sensorami MEMS 7DoF
Brak towaru
Generic Linear Actuator with Feedback: 8" Stroke, 12V, 1.5"/s
Brak towaru
BleBox SwitchBox to moduł umożliwiający sterowanie urządzeniami domowymi 230 V o mocy do 3 kw poprzez sieć WiFi z wykorzystaniem aplikacji na smartfona z dowolnego miejsca na świecie. Niewielkie wymiary pozwalają na zamknięcie modułu w puszcze elektrycznej.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł z 3-kolorowym (żółty, czarny, biały) wyświetlaczem e-Paper o przekątnej 1,54" i rozdzielczości 152x152 px. Interfejs SPI. Waveshare 1.54inch e-Paper Module (C)
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Wodoodporna taśma NeoPixel z diodami LED RGB o długości 5m, 30 diod LED na metr, diody zamontowane są na elastycznym PCB w kolorze białym. Adafruit 1376
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Simon Monk
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw Jetson Nano 2GB od Seeed Studio to platforma deweloperska z 128-rdzeniowym GPU Maxwell, przeznaczona do nauki i prototypowania rozwiązań AI w czasie rzeczywistym. Obsługuje JetPack SDK, HDMI, CSI, Ethernet i GPIO, idealna do projektów edukacyjnych i robotycznych.