- Obecnie brak na stanie
ANALOGOWO-CYFROWY ANALIZATOR WIDMA - ZESTAW DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Układ służący do analizowania i wyświetlania widma sygnału audio, bardzo często stosowany (i spotykany) w torach audio sprzętu audiofilskiego z tzw. wysokiej półki. W kicie zastosowano, oprócz części analogowej, cyfrową obróbkę sygnału, czyli DSP. 'Sercem' analizatora jest procesor ATMega8. Zawarty w jego strukturze przetwornik A/C służy odpowiedniej zamianie sygnału analogowego na cyfrowy a ten kierowany jest do wyświetlacza zrealizowanego z szeregów diod LED. Filtry, dzięki którym zapalają się odpowiednie 'słupki' zrealizowano na drodze programowej. Uprościło to znacznie konstrukcję analizatora sprawiając, że o jego zbudowanie i uruchomienie może pokusić się nawet średnio zaawansowany elektronik.
Urządzenie szczególnie polecane elektronikom - elektroakustykom i audiofilom
Wybrane parametry:
Download
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Kabel USB Lanberg pozwala na bezproblemową komunikację między urządzeniami wyposażonymi w USB-C z komputerami za pomocą portu USB-A. Dodatkowo zapewnia on wsparcie dla ładowania zgodnego ze standardem Quick Charge 3.0. CA-USBO-15CU-0005-BK
Brak towaru
Brak towaru
LSM303DLHC 3D Compass and Accelerometer Carrier with Voltage Regulator
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Bramka Zigbee 3.0 + BLE z obsługą WiFi stanowi centralę do sterowania inteligentnym domem opartym o system Tuya. Pozwala na integrację wielu urządzeń Zigbee i BLE, obsługę głosową oraz automatyzację działań w aplikacji mobilnej.
Brak towaru
Zestaw AVT do samodzielnego montażu wzmacniacza mocy z LM3886. AVT1922 B
Brak towaru
DWUKIERUNKOWY REGULATOR OBROTÓW SILNIKÓW PRĄDU STAŁEGO - PŁYTKA DRUKOWANA I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD
Brak towaru
Brak towaru
Silnik bezszczotkowy D3542/4 1450 kV typu Outrunner Turnigy (HK18230)
Brak towaru
ZESTAW STARTOWY - REZYSTORY E3 - 800szt.
Brak towaru
Zestaw z 16 modułami oraz rozszerzeniem IO Expansion Shield przeznaczony do współpracy z Arduino Uno. Dedykowany do nauki programowania i elektroniki
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw AVT do samodzielnego montażu sterownika odciągu oparów. AVT3215 A
Brak towaru
Brak towaru
ANALOGOWO-CYFROWY ANALIZATOR WIDMA - ZESTAW DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU