- Obecnie brak na stanie
Na rynku dostępne są różnego rodzaju komputerki rowerowe. Są to urządzenia bardzo rozbudowane, posiadające wiele funkcji. Brakuje za to urządzeń najprostszych, umożliwiających jedynie pomiar prędkości. Zapełniamy tę lukę poniższym zestawem.
Zasada działania Speer Metera opiera się na zliczaniu obrotów koła w odpowiednim czasie. Wynik jest obrazowany na linijce diod LED. Układ jest bardzo prosty w montażu. Opracowano go na typowych elementach serii 4000. Proces kalibracji sprowadza się do uwzględnienia w urządzeniu średnicy koła, z którego odczytywana jest liczba obrotów.
Układ można uzupełnić o AVT2827 (Zwariowana linijka)
Urządzenie szczególnie polecane rowerzystom i wszystkim chcącym mierzyć prędkość
Wybrane parametry:
Download
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł radiowy XBee (ZigBee) firmy Digi o mocy wyjściowej 63 mW (+18 dBm), szybkości do 250 kb/s i zasięgu transmisji do 3200 metrów. Moduł wyposażono w antenę prętową, 4 10-bitowe wejścia ADC oraz 15 linii GPIO. Transmisja może być szyfrowana za pomocą AES-128.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Adapter T-Cobbler umożliwiający dołączenie linii GPIO Raspberry Pi A+, B+, Pi 2 oraz Pi 3 do płytki stykowej (2,54 mm). Adapter zmontowany, w komplecie taśma połączeniowa
Brak towaru
XT60 Male z przewodami 12AWG silikonowymi 10cm (5sztuk)
Brak towaru
Radiator dedykowany do minikomputerów NanoPi NEO. W zestawie z termopadem. FriendlyELEC NanoPi NEO Heat Sink
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru