- Obecnie brak na stanie
Nazwa zestawu w pełni oddaje, czym jest i jaką rolę ma spełniać. DSP to skrót (z ang.) oznaczający cyfrowe przetwarzanie sygnału. Obejmuje on zagadnienia związane z zamianą sygnału analogowego na cyfrowy i odwrotnie, kompresję, przetwarzanie i filtrację a także wiele innych. Można je zgłębić z pomocą zestawu.
Kluczowym elementem jest mikrokontroler z rodziny STM32, wyposażony w rdzeń ASM (Cortex-M3). DSP KIT ma pomóc w stawianiu pierwszych kroków w świecie 32-bitowych mikrokontrolerów z rdzeniem ARM firmy STMicroelectronics. Do prób potrzebna jest prezentowana płytka, kabel USB, zasilacz i komputer. Nie jest konieczny żaden programator - jego rolę pełni fabrycznie wbudowany bootloader.
Uwaga! Układ stanowi zestaw edukacyjny - nie ma parametrów urządzeń komercyjnych.
Urządzenie szczególnie polecane osobom pragnącym poznać i opanować zagadnienia związane z DSP
Zestaw umożliwia poznanie:
Download
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Moduł GPS z układem u-blox ZED-F9R. Wykorzystuje technologię Automotive Dead Reckoning (ADR). Zapewnia bardzo dokładną i ciągłą pozycję poprzez połączenie czujnika 3D IMU, modelu dynamiki pojazdu, danych korekcyjnych i pomiarów GNSS. SparkFun GPS-16475
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Uniwersalny zestaw uruchomieniowy dla mikrokontrolerów AVR
Brak towaru
BleBox AirSensor to zzujnik jakości powietrza informujący o obecności szkodliwych dla zdrowia pyłów (PM1, PM2,5, PM10) zawieszonych w domu i na zewnątrz.
Brak towaru
Brak towaru
Moduł z pięcioma czujnikami odbiciowymi. Ma wyjścia cyfrowe, a dzięki wbudowanemu mikrokontrolerowi umożliwia przeprowadzenie autokalibracji. Cytron Auto-Calibrating Line Sensor LSS05
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw płytek PCB z zaprogramowanym układem do termometra LED - wersja 27mm zielony. AVT1697/2/G A+
Brak towaru
Płytka rozwojowa ze złączami ST Zio i ST morpho, bazująca na mikrokontrolerze STM32H745ZI. Dzięki wbudowanemu programatorowi zgodnemu z STLINK-V3, możliwe jest programowanie oraz debuggowanie mikrokontrolera przez złącze USB. STMicroelectronics NUCLEO-H745ZI-Q
Brak towaru