- Obecnie brak na stanie
PROCESOR AUDIO Z WEJŚCIEM S/PDIF - ZAPROGRAMOWANY UKŁAD
Układ z procesorem DSP umożliwiający modyfikację parametrów sygnału audio całkowicie na drodze cyfrowej. W kicie zastosowano procesor TAS3001 firmy Texas Instruments. Zapewnia on regulację siły głosu, barwy tonu i balansu w torze cyfrowym. Oprócz tych funkcji dostępny jest wbudowany układ miksera dwóch cyfrowych sygnałów audio, kompresor dynamiki i sześciopasmowy equalizer. Gotowy przedwzmacniacz można wykorzystać w typowym zestawie audio, wzmacniaczach kina domowego lub aktywnych kolumnach.
Urządzenie szczególnie polecane wszystkim melomanom i fanom dobrego sprzętu audio
Wybrane parametry:
Download
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Odświeżacz do grotów lutowniczych, dostępny w praktycznym, szklanym słoiku o wadze 20g, służy do utrzymania optymalnej wydajności i długowieczności grota lutowniczego poprzez skuteczne usuwanie zanieczyszczeń i oksydów, co jest kluczowe dla precyzyjnej aplikacji cyny i osiągnięcia trwałych połączeń lutowanych
Brak towaru
Płytka drukowana i zaprogramowany układ do zegara LED z funkcją budzika. AVT1832 A+
Brak towaru
Sonda temperatury typu "K" z przewodem spiralnym, -50°C~+250°C, RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Expansion Board for STM32F4DISCOVERY STM32F4 High-performance Discovery Board, STM, RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Jest to dolna część obudowy do ODROIDA XU4/XU4Q w kolorze niebieskim, do której można dokupić górną część w dowolnie wybranym kolorze, tworząc w całości zamkniętą obudowę.
Brak towaru
Brak towaru
Olej silikonowy w plastikowej butelce o pojemności 500 ml jest niezbędnym narzędziem oferującym doskonałe właściwości smarujące i ochronne, kompatybilne z gumą i tworzywami sztucznymi, idealne do szerokiego zakresu zastosowań warsztatowych i konserwacji mechanizmów precyzyjnych
Brak towaru
Wixel Shield for Arduino + Wixel Pair + USB cable
Brak towaru
Brak towaru
Pozwala na pomiar temperatury oraz wilgotności powietrza. Interfejs komunikacji I2C. SEN-12064
Brak towaru
PROCESOR AUDIO Z WEJŚCIEM S/PDIF - ZAPROGRAMOWANY UKŁAD