- Obecnie brak na stanie

Moduł czujnika przyspieszenia/spadku swobodnego z obieralnym zakresem pomiarowym, sensor MMA8451, moduł zgodny z RoHS
Moduł z 3-osiowym sensorem przyspieszenia MMA8451. Sensor komunikuje się z mikrokontrolerem przy pomocy magistrali I2C. Zakres pomiarowy może być dynamicznie zmieniany między ±2 g/±4 g/±8 g. Czułość sensora zależna jest od wybranego zakresu pomiarowego i wynosi odpowiednio dla: ±2 g : 4096 impulsów/g, ±4 g : 2048 impulsów/g, ±8 g: 1024 impulsów/g. Częstotliwość wykonywania pomiarów jest konfigurowalna od 1,56 Hz do 800 Hz. Dane zwracane są w postacie 14 i 8 bitowej. Sensor posiada wbudowane mechanizmy rozpoznające pozycję urządzenia, do którego przywiązany jest w sposób sztywny, sensor. Dodatkowo płytka modułu została wyposażona w regulator napięcia, dzięki czemu moduł można zasilać napięciem z przedziału od 3,6 V do 6 V.
KAmodMMA8451Q to moduł z trójosiowym akcelerometrem MMA8451Q firmy NXP. Czujnik umożliwia pomiar przyśpieszenia w zakresie ±2g/±4g/±8g, częstotliwość pomiaru wynosi od 1,56 Hz do 800 Hz. Komunikacja z czujnikiem odbywa się za pomocą interfejsu I2C.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zmontowany programowany licznik zdarzeń, wyposażony w możliwość zapamiętania wyniku, dźwiękową sygnalizację
zaliczenia impulsu oraz układ wykonawczy z przekaźnikiem. AVT1824 C
Brak towaru
Modułowa obudowa dedykowana do Raspberry Pi Zero i Zero 2W. Składa się z trzech części i ma otwory kontaktowe, co umożliwia łatwą integrację z innymi modułami POD. Waveshare Zero POD Case
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
3-kolorowy wyświetlacz e-Paper o przekątnej 1,54" i rozdzielczości 152x152 px. Interfejs SPI. Bez płytki PCB. Waveshare 1.54inch e-Paper (C)
Brak towaru
Zmontowany termometr z zielonym wyświetlaczem LED, umożliwiający pomiar temperatury w zakresie od -55°C do +125°C. AVT3122 C
Brak towaru
Pozłacany przewód HDMI(M) - HDMI(M) o długości 1,5 m, Ultra Slim, RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw AVT do samodzielnego montażu wzmacniacza akustycznego z układem LM386. AVT794 B
Brak towaru
Brak towaru
Moduł czujnika przyspieszenia/spadku swobodnego z obieralnym zakresem pomiarowym, sensor MMA8451, moduł zgodny z RoHS