- Obecnie brak na stanie

WYŚWIETLACZ 3D - PŁYTKA DRUKOWANA I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD
Producent: AVT
Zaskakujące trójwymiarowe ruchome motywy i efekty cieszą oko każdego widza. Chcesz wiedzieć, jak je stworzyć?
Być może jako miłośnik elektroniki już spotkałeś się z podobnymi projektami wyświetlaczy, chociażby na internetowych portalach wideo. Prawdopodobnie uważasz, że budowa takiego przestrzennego wyświetlacza to coś bardzo trudnego. Okazuje się, że prawda jest inna. Owszem, trzeba troszkę znać się na programowaniu. Owszem, budowa samej przestrzennej konstrukcji wymaga trochę cierpliwości. Jednak w sumie uzyskane efekty z nawiązką rekompensują trud włożony w wykonanie. Cały układ składa się z powszechnie dostępnych i tanich elementów.
Prezentowane urządzenie nie ma konkretnie ukierunkowanego przeznaczenia. Daje duże pole do popisu posiadaczowi. Może służyć na przykład jako lampka nocna w pokoju dziecięcym, ozdoba na biurko, a także jako wyszukana reklama. Wyświetlacz może również świetnie sprawdzić się w roli przyrządu do ćwiczeń programowania.
W zestawie płytka drukowana, zaprogramowany układ oraz dokumentacja.
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Wyświetlacz graficzny 128x64 pikseli, 75x52,8mm, STN NEGATIVE BLUE, podświetlenie LED white, rozszerzony zakres temperatur pracy; sterownik kompatybilny z KS0108
Brak towaru
Listwa zaciskowa męska, kątowa, 11-pinowa. Raster 3,81 mm. Wysokość 7 mm. KF2EDGR
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
ZL6ARM - zestaw uruchomieniowy z mikrokontrolerem LPC2138
Brak towaru
Minikomputer z czterordzeniowym procesorem (do 1,4GHz) i 1 GB pamięci DDR3 RAM, 8 GB pamięci Flash eMMC. Posiada moduł WiFi 2.4G i interfejsy video w postaci HDMI, a także USB2.0, MicroSD, port Ethernet i gniazdo audio 3,5 mm. FriendlyELEC NanoPC T2
Brak towaru
Dioda LED 5 mm UV 400 - 405 [nm], kąt 15 stopni; światłość 140 mcd (20mA) (3,2V)
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
WYŚWIETLACZ 3D - PŁYTKA DRUKOWANA I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD