- Obecnie brak na stanie
Interfejs JTAG dla mikrokontrolerów AVR (USB)
Wycofany z oferty - proponowany zamiennik to ATATMEL-ICE-BASIC.
ZL16PRG jest narzędziem umożliwiającym debugowanie programów oraz programowanie w układzie mikrokontrolerów z rodziny AVR wyposażonych w interfejs JTAG. ZL16PRG jest zgodny z AVR JTAG ICE firmy Atmel, dzięki czemu może współpracować z AVR Studio.
Interfejs ZL16PRG jest w pełni zgodny z AVR JTAG ICE firmy Atmel. Współpracuje z AVR Studio (do wersji 4), z którym tworzy nowoczesne, zintegrowane środowisko do uruchamiania programów napisanych zarówno w asemblerze jak i w języku C. Współpraca z komput erem sterującym jest możliwa poprzez interfejs USB (przed rozpoczęciem pracy z interfejsem należy zainstalować dla niego sterowniki USB).
Za pomocą ZL16PRG użytkownik może przejąć kontrolę nad rdzeniem procesora oraz jego peryferiami i na przykład wymusić pracę krokową, ustawiać pułapki sprzętowe oraz programowe i podglądać stany rejestrów, zawartość pamięci itp., może także monitorować i modyfikować zawartość rejestrów i pamięci danych. ZL16PRG może spełniać także rolę programatora ISP, umożliwiającego m.in. programowanie i odczyt pamięci Flash, pamięci danych EEPROM, a także fuse i lock bitów.
Podstawowe właściwości programatora:
W skład zestawu wchodzi:
ATATMEL-ICE-BASIC to programator przeznaczony do pracy z mikrokontrolerami AVR z funkcją On-Chip Debug oraz mikrokontrolerami z rdzeniem ARM Cortex-M firmy Atmel. Dostępne interfejsy to JTAG, SWD, PDI, TPI, aWire, SPI i debugWire.
Brak towaru
NAJMNIEJSZY MODUŁ MILIWOLTOMIERZA DO ZASILACZY - ZESTAW ZMONTOWANY I URUCHOMIONY
Brak towaru
PROGRAMOWANY 4-KANAŁOWY KOMPARATOR / WOLTOMIERZ - PŁYTKA DRUKOWANA I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Interfejs JTAG dla mikrokontrolerów AVR (USB)