- Obecnie brak na stanie
Karol Krysiak
Sieci komputerowe to temat niezwykle rozległy i omawiany w dziesiątkach publikacji. Jedne traktują o protokołach, inne o usługach, jeszcze inne o administrowaniu siecią, przy czym wiele z nich zawiera ogromną ilość informacji teoretycznych często po prostu zbędnych w codziennej pracy. Typowy administrator sieci powinien posiadać kompleksową wiedzę praktyczną z każdej z tych dziedzin, aby sprawnie rozwiązywać pojawiające się problemy. Dla osoby zajmującej się sieciami komputerowymi najlepszym podręcznikiem jest taki, w którym zgromadzone są wszystkie niezbędne wiadomości praktyczne.
Książka "Sieci komputerowe. Kompendium. Wydanie II" to taki właśnie podręcznik. Drugie już wydanie tego bestsellera zawiera wszystkie informacje pozwalające na szybkie przygotowanie się do pełnienia obowiązków administratora sieci. Jest tu dawka wiadomości teoretycznych niezbędnych do zrozumienia zasad funkcjonowania sieci komputerowych, ale główną część książki stanowi opis mechanizmów sieciowych, sposobów ich konfigurowania i reagowania na występujące awarie. Książka ta może również pełnić rolę podręcznego źródła wiedzy na temat parametrów sieci.
Zegar czasu rzeczywistego z układem PCF8563 oraz podtrzymaniem bateryjnym. Modułowo MOD-48.Z
Brak towaru
Wersja 4 oprócz czujników wersji 3 (L3GD20H, LSM303D) wyposażona jest w nowy czujnik ciśnienia – LPS25H. Interfejs komunikacyjny I2C z dostępem do 10 wartości pomiarowych umożliwia określenie wysokości i pozycji modułu. Płytka zasilana jest napięciem z zakresu 2,5..5,5 V, złącze ma raster 0,1 cala. Pololu 2470
Brak towaru
Ultralow Power Boost Regulator with MPPT and Charge Management, LFCSP16, Analog Devices Inc., RoHS
Brak towaru
Układ scalony - Low Power Programmable Temperature Controller, 8-SOIC, Analog Devices, RoHS
Brak towaru
Układ scalony - Four White LED Backlight Driver, obudowa LFCSP 16 VQ, Analog Devices, RoHs
Brak towaru
Układ scalony - Charge Pump Driver for LCD White LED Backlights, 16-VFQFN Exposed Pad, CSP, Analog devices, RoHS
Brak towaru
4-kanałowy sterownik białych diod LED oparty na przetwornicy Boost; 2,8...18V; 100mA; 12-LFCSP; Analog Devices; RoHS
Brak towaru
Liniowy układ ładowarki baterii Li-Ion; 4,0...6,7V; LFCSP-20; Analog Devices; RoHS
Brak towaru
Dekoder klawiatury i ekspander portów I/O; I2C; LFCSP-16; Analog Devices; RoHS
Brak towaru
Dziesięcio-bitowy programowalny czujnik obrotu obiektu magnetycznego (enkoder). Może pracować przy napięciu 3.3V oraz 5V, cechuje się rozdzielczością pomiaru na poziomie 0.35 stopnia i wyjściem sygnału szeregowym oraz PWM. Układ ma obudowę SSOP16
Brak towaru
Moduł 9DoF pozwala na pomiary przyspieszenia, prędkości kątowej oraz kierunku pola magnetycznego. Komunikacja z układem odbywa się za pośrednictwem magistrali I2C. modMPU9150 (GY-9150)
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Wyświetlacz dotykowy (panel rezystancyjny) o wielkości 2.8 cala (320x240 pikseli) zaprojektowany z myślą o Raspberry Pi 4/3/2/B+/A+. Wyświetlacz sterowany jest przez interfejs SPI. Adafruit 2298
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Karol Krysiak