- Obecnie brak na stanie

Prosty w obsłudze odsysacz lutowniczy HQ w obudowie z tworzywa sztucznego, służy do usuwania nadmiaru spoiwa podczas prac serwisowych i montażowych takich jak lutowanie i wylutowywanie.
Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Odsysacz to narzędzie niezbędne do usuwania nadmiaru spoiwa lutowniczego podczas wylutowywania elementów elektronicznych. NAR0032
Brak towaru
Odsysacz lutowniczy HQ-192 służy do usuwania nadmiaru cyny. NAR0019
Uniwersalny odsysacz lutowniczy do usuwania nadmiaru cyny. NAR0846
Joshua J. Drake, Zach Lanier, Collin Mulliner, Pau Oliva Fora, Stephen A. Ridley, Georg Wicherski
Brak towaru
Brak towaru
8-bit ultralow power touch sensing microcontroller with 16 Kbytes Flash, ProxSense™, timers, USART, SPI, I2C, STM, RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł współpracujący z Arduino Yun. Umożliwia podłączenie zasilania do Arduino z sieci Ethernet. Zgodny ze standardem IEEE 802.3af Power-over-Ethernet.
Brak towaru
Zestaw uruchomieniowy z mikrokontrolerem STM32F401VCT6 (256 kB Flash, 64 kB RAM, obudowa LQFP100) i wbbudowanym programatorem/debuggerem ST-Link v. 2. Dodatkowym wyposażeniem są: żyroskop (L3GD20), akcelerometr z magnetometrem (LSM303DLHC), mikrofon (MP45DT02) oraz przetwornik C/A ze wzmacniaczem (CS43L22).
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zestaw rozwojowy ATOM Lite w komplecie z modułem GPS. M5Stack ATOM GPS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Uniwersalny odsysacz lutowniczy wykonany z tworzywa sztucznego, do usuwania nadmiaru cyny. NAR0049