- Obecnie brak na stanie
Zwykle zadaniem zegara jest jak najdokładniejsze wskazywanie bieżącej godziny. Najlepiej, aby – używając terminu zegarmistrzowskiego – chód zegara był jak najdokładniejszy, ponieważ to zegar ma nam wskazywać godzinę, a nie my jemu poprzez korygowanie wskazań. Ale nawet, jeśli zegar jest dokładny, to i tak wymaga korekty ze względu na czas letni, zimowy, a gdy ma wbudowany kalendarz, to należy uwzględnić lata przestępne. Popularną metodą synchronizacji czasu jest zastosowanie odbiornika DCF77. Jest to system sprawdzony, ale podatny na zakłócenia, a ponadto widok odbiornika DCF z dużą anteną ferrytową przywodzi na myśl stary radioodbiornik i współcześnie raczej zniechęca. Opisywany zegar bazuje na rozwiązaniu dużo bardziej nowoczesnym, jako wzorzec czasu wykorzystując system GPS, dzięki czemu można powiedzieć, że ma „kosmiczną dokładność”.
Układ pomimo, że jest przeznaczony do stałej współpracy z odbiornikiem GPS (np: MARS600-MINI), może także pracować jako zwykły zegar synchronizowany kwarcem.
Rekomendacje: doskonały zegar do zainstalowania w różnych miejscach publicznych: poczekalniach dworcowych, na budynkach użyteczności publicznej, szkołach itp.
Projekt AVT 5522 EP 09/15
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Wyświetlacz 4x20 z podświetlaniem LED (WHITE) NEGATIVE BLUE, 98x60 mm, CYRYLICA; 12 O\'CLOCK; rozszerzony zakres. temperatury, prąd podświetlenia (backlight) I=60mA (U=5V)
Brak towaru
ACS711 Current Sensor Carrier -12.5 to +12.5A
Brak towaru
Alarm niskiego napięcia pakietów LiPo 2s~3s (HK22749)
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Moduł przełącznika opartego o przekaźnik z funkcją sterowania za pomocą sieci WiFi. Może zostać podłączony do sieci WiFi lub działać jako samodzielny punkt dostępu. Posiada funkcję pomiaru zużycia energii elektrycznej oraz zabezpieczenie przez przeciążeniem/przegrzaniem. Shelly 1PM
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Płytka drukowana i zaprogramowany układ zegara z wyświetlaczem 55mm ustawianym za pomocą GPS. AVT5522/2 A+