- Obecnie brak na stanie
Zasilacz jest nieodłącznym komponentem każdego urządzenia elektrycznego czy elektronicznego. Opisywane rozwiązanie układowe idealnie sprawdzi się jako „ogranicznik” dostępnego napięcia zasilającego.
Układ powstał w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na takie proste zasilacze. Moduł może być wbudowany w urządzenie, jako pełnowartościowy zasilacz dla innych modułów.
Projekt AVT 1913 EP 08/16
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Listwa zaciskowa żeńska, 6-pinowa. Raster 3,81 mm. Wysokość 11,1 mm. 15EDGK-3.81-6P
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
RADIOWY PILOT DO STER. 15 URZĄDZENIAMI (ODBIORNIK) - ZESTAW DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Brak towaru
Brak towaru
Terenowe podwozie Dagu Wild Thumper 6WD w kolorze srebrnym, w komplecie koła o średnicy 120mm oraz silniki z przekładnią 34:1. Podwozie jest wykonane z blachy aluminiowej, otwory o średnicy 4mm rozmieszczone co 10mm umożliwiają montaż kontrolera oraz akcesoriów. Pololu 1560
Brak towaru
Moduł wyposażony w układ Texas Instruments CC3200 umożliwiający transmisję WiFi z kamerą 2 MPx JPEG oraz sensorem Aptina MT9D111. Arducam B0073
Brak towaru
Zestaw startowy firmy Freescale z mikrokontrolerem z rodziny Kinetis KL02Z (Cortex-M0+, zasilanie 5V), zintegrowany z programatorem-debuggerem OpenSDA, nastawnikiem pojemnościowym, LED-RGB i akcelerometrem MEMS 3D. Wyprowadzenia zgodne z Arduino.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Układ scalony - HDMI Transmitter Port Protection and Interface Device, TSSOP36, ON Semiconductor, RoHS
Brak towaru
Zmontowany moduł miniaturowego zasilacza 9V. AVT1913/9 C