- Obecnie brak na stanie
Redaktor Naczelny poleca
Lampowy wzmacniacz słuchawkowy OTL: Schemat jest wręcz beznadziejnie prosty. Elementy łatwe do zdobycia. Układ nie wymaga żmudnej regulacji. Cała sztuka, żeby nie tylko dobrze brzmiał, ale też pięknie się prezentował!
Praktyczny zasilacz warsztatowy: Jedna sprawa to praktyczny, przydatny w każdym warsztacie regulowany zasilacz. Ale druga sprawa, wcale nie mniej ważna, to estetyczny, elegancki wygląd całości. Czy i Ty wzbogacisz swą pracownię o taki pożyteczny i ładny przyrząd?
Renowacja odbiornika Largo przedwojennej firmy Elektrit: Rarytas dla koneserów: solidny radioodbiornik, zbudowany osiemdziesiąt lat temu w Wilnie, zostaje nie tylko naprawiony, ale też przywrócony do stanu bliskiego oryginalnemu.
Radiowy poligon. Generatory z PLL, syntezy DDS: W interesujący sposób Autor wprowadza nas w świat nowoczesnych sposobów wytwarzania przebiegów większej i mniejszej częstotliwości.
W numerze
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 1,5mm i średnicy zewnętrznej 1,8mm.
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 1,2mm i średnicy zewnętrznej 1,6mm.
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 0,7mm i średnicy zewnętrznej 1mm.
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 1,37mm i średnicy zewnętrznej 1,8mm.
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 0,84mm i średnicy zewnętrznej 1,25mm.
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 0,6mm i średnicy zewnętrznej 0,89mm.
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 0,51mm i średnicy zewnętrznej 0,8mm.
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 0,41mm i średnicy zewnętrznej 0,69mm.
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 0,33mm i średnicy zewnętrznej 0,6mm.
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 0,3mm i średnicy zewnętrznej 0,55mm.
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 0,25mm i średnicy zewnętrznej 0,5mm.
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 0,24mm i średnicy zewnętrznej 0,45mm.
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 0,2mm i średnicy zewnętrznej 0,4mm.
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 0,19mm i średnicy zewnętrznej 0,35mm.
Brak towaru
Zestaw do budowy interaktywnego robota. Bazuje na module ESP32-S. Może być sterowany z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Dodatkowo może łączyć się z komputerem poprzez sieć WiFi i być programowany w Scratch oraz Arduino IDE. ArduCAM K0075
Brak towaru
Karta sieciowa ze złączem USB obsługująca dwa pasma częstotliwości (2,4GHz oraz 5GHz). Pozwala na podłączenie do sieci WiFi urządzeń nieposiadającej wewnętrznej karty sieciowej. TP-LINK AC600
Brak towaru
EdW 06/2017