- Obecnie brak na stanie
Prezentowane urządzenie to zegar odliczający w dół. Dzięki temu, że aktualna wartość prezentowana jest na dużym, czytelnym wyświetlaczu LED, może pełnić funkcję ogłoszeniową – ogłaszając, że „do końca pozostało…”. Może odliczać czas np do końca dnia pracy lub czas przydzielony dziecku na korzystanie z komputera, czy też czas do końca jakiejś promocji. Zastosowań może być naprawdę wiele, zwłaszcza, że zakres odliczania czasu sięga 100 dni.
Projekt AVT 5622 EP 03/18
Producent AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Osoba odpowiedzialna AVT SPV Sp. z o.o. Leszczynowa 11 03-197 Warszawa Polska zamowienia@avt.pl
Brak towaru
Brak towaru
Komputer jednopłytkowy z procesorem Actions SOC S500 ARM Cortex-A9 Quad-Core, wyposażony w 2GB pamięci RAM LPDDR3 oraz 8GB pamięci eMMC oraz liczne interfejsy komunikacyjne m.in. WiFi, Bluetooth, USB, Ethernet IR oraz Audio. Cubieboard CubieBoard 6
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Sygnalizator włączonych świateł - zestaw do samodzielnego montażu
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Akumulator żelowy Rebel 12 V 100 Ah skonstruowany z sześciu ogniw 2 V w konfiguracji szeregowej (6S) zapewnia wysoką pojemność i odporność na wstrząsy, co czyni go odpowiednim źródłem zasilania w zasilaczach awaryjnych, systemach fotowoltaicznych, instalacjach alarmowych oraz pojazdach rekreacyjnych i przemysłowych. Dzięki technologii AGM i hermetycznej konstrukcji możliwa jest eksploatacja w dowolnej pozycji, również w trudnych warunkach środowiskowych.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
HK 5.8GHz Circular Polarized Antenna SMA (Set) (Short) (43700)
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Zmontowany zegar odliczający. AVT5622 C