- Obecnie brak na stanie
Moduły dipPLD opracowano z myślą o ułatwieniu powszechnego stosowania układów programowalnych przez konstruktorów, którzy nie mogą lub nie chcą inwestować w zautomatyzowany montaż elementów o relatywnie „gęstym” rastrze rozmieszczenia wyprowadzeń (0,5 mm).

| Uwaga! Moduł ZL14PLD współpracuje z płytką bazową ZL15PLD. |

Producent BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Osoba odpowiedzialna BTC Korporacja sp. z o. o. Lwowska 5 05-120 Legionowo Polska sprzedaz@kamami.pl 22 767 36 20
Xilinx Platform Cable USB II, programator JTAG do układów programowalnych CPLD i FPGA firmy Xilinx
Brak towaru
Brak towaru
Płyta bazowa dla modułów dipPLD z układem XC2C256 (CoolRunner-II firmy Xilinx)
Programator układów FPGA, zgodny z RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Igła dozownicza do precyzyjnej aplikacji kleju, fluxu o średnicy wewnętrznej 1,37mm i średnicy zewnętrznej 1,8mm.
Brak towaru
Brak towaru
Brak towaru
Linklt Smart 7688 Duo to moduł IoT oparty na układzie MT7688 firmy MediaTek działający pod kontrolą dystrybucji systemu operacyjnego Linux wywodzącej się z OpenWrt, dodatkowo wyposażony jest w mikrokontroler ATmega32U4, dzięki temu możliwe jest uruchamianie aplikacji Arduino przeznaczonych dla Arduino Yun. Seeed Studio 102110017
Brak towaru
Komputer z procesorem i.MX6 Quad i 2 GB pamięci RAM. Wyposażenie to m.in.: port eSATA, Ethernet 1 Gb, 2 porty USB, wyjście audio S/PDIF. Zestaw zawiera komputer, zasilacz i moduł Wifi/Bluetooth.
Brak towaru
Brak towaru
WIELOKANAŁOWY GENERATOR SYGNAŁÓW PROGRAMOWALNYCH - PŁYTKA DRUKOWANA I ZAPROGRAMOWANY UKŁAD
Brak towaru
Brak towaru
Miniaturowy silnik wysokiej mocy firmy Pololu z serii 20D x 42L. Silnik z przekładnią 56:1,
prędkość obrotowa wału to 250 obr/min, moment obrotowy wynosi 3,3 kg*cm (0,33 Nm). Pololu 1450
Brak towaru
Obudowa dedykowana dla kamery Raspberry Pi HD V2 8MP - RPI Camera Board V2 współpracującej z komputerami Raspberry Pi wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym. RoHS
Brak towaru
Brak towaru
Moduł z 4-kolorowym wyświetlaczem e-Paper o przekątnej 4,37" i rozdzielczości 512x368 px. Komunikuje się przez interfejs SPI. Waveshare 4.37inch e-Paper Module (G)
Brak towaru
Moduł dipPLD z układem XC2C256 (CoolRunner-II firmy Xilinx)