2,60 zł Netto
Nóżki gumowe małe Kradex do obudów uniwersalnych to zestaw 4 sztuk antypoślizgowych, stabilizujących i ochronnych nóżek wykonanych z wysokiej jakości gumy, zapewniających bezpieczeństwo i trwałość urządzeń elektronicznych
Nóżka gumowa mała do obudów uniwersalnych Kradex to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują wytrzymałych i trwałych nóżek do swoich urządzeń elektronicznych. Komplet składa się z 4 sztuk, co pozwala na równomierne rozmieszczenie na obudowie urządzenia. Wyprodukowane z wysokiej jakości gumy, nóżki te zapewniają stabilność i bezpieczeństwo dla podłoża oraz obudowy, chroniąc je przed uszkodzeniami wynikającymi z przypadkowego przesunięcia czy stłuczenia. Dodatkowo, dzięki swoim właściwościom antypoślizgowym, nóżki te zmniejszają ryzyko przesunięcia się urządzenia podczas pracy, co jest istotne dla bezpieczeństwa użytkowania.
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Dławnica kablowa ZCG PG7-6 PA66 to wysokiej jakości komponent wykonany z wytrzymałego poliamidu (PA66) w czarnym kolorze, przeznaczony do uszczelniania kabli o średnicy zewnętrznej od 3 do 6,5 mm. Wyposażona w gwint PG7, zapewnia skuteczną ochronę przewodów przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem czynników zewnętrznych, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w różnorodnych aplikacjach elektrycznych i elektronicznych.
Brak towaru
Obrotowa platforma montażowa PTZ (Pan-Tilt-Zoom) o 1 stopniu swobody zaprojektowana do zastosowania w obszarach robotyki i inteligentnych projektów kamer PTZ
Filtr przezroczysty do obudowy ZD1006 ABS
ZM CAP 92.57b ABS - Zaślepki do obudowy zm92.57.25u biały ABS
Brak towaru
Dławnica ZCG M16-8 PA66 - Dławnica kablowa zcg m16-8 pa66
Brak towaru
Uszczelka do obudowy Z133 o długości 53 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Nóżki gumowe duże Kradex do obudów uniwersalnych to zestaw 4 sztuk antypoślizgowych, stabilizujących i ochronnych nóżek wykonanych z wysokiej jakości gumy, zapewniających bezpieczeństwo i trwałość urządzeń elektronicznych
Brak towaru
Brak towaru
Uszczelka do obudowy ZP90.90 o długości 32 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Płytka montażowa ZMB210.140 IOTp1 to komponent przeznaczony do montażu urządzeń IoT, oferujący standardowe otwory montażowe i kompatybilność z różnymi modułami. Wykonana z trwałych materiałów, zapewnia stabilność i niezawodność zamontowanych urządzeń.
Brak towaru
ZD2TCSJ ABS V0 to zestaw maskownic przeznaczonych do osłony terminali pod gniazda, wykonanych z materiału ABS V0 odpornego na działanie ognia. Stosowane w modułowych obudowach jako elementy porządkujące i zabezpieczające wewnętrzne przyłącza.
Zaślepka ZCG M12J PLUG PA66 to element wykonany z jasnoszarego poliamidu, przeznaczony do zamykania otworów z gwintem M12 w obudowach i puszkach elektroinstalacyjnych. Dzięki wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, co czyni ją niezawodnym rozwiązaniem w różnorodnych zastosowaniach elektroinstalacyjnych.
Dławnica kablowa ZCG M20 – 12 w kolorze czarnym wykonana z nylonu PA66, przeznaczona do prowadzenia przewodów o średnicy 6–12 mm w aplikacjach wymagających szczelności IP68. Stosowana w instalacjach zewnętrznych i wewnętrznych do skutecznego uszczelniania i ochrony połączeń kablowych.
Uszczelka do obudowy ZP180.120 o długości 53 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Uszczelka do obudowy ZP120.120 o długości 44 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Nóżki gumowe małe Kradex do obudów uniwersalnych to zestaw 4 sztuk antypoślizgowych, stabilizujących i ochronnych nóżek wykonanych z wysokiej jakości gumy, zapewniających bezpieczeństwo i trwałość urządzeń elektronicznych