1,63 zł Netto
Uszczelka do obudowy ZP210.140 o długości 63,5 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Uszczelka do obudowy ZP210.140 o długości 63,5 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Zaślepka ZCG M20J PLUG PA66 to element o gwincie metrycznym M20, wykonany z jasnoszarego poliamidu (PA66). Służy do zamykania otworów w obudowach, zapewniając ochronę przed kurzem i wilgocią. Dzięki wysokiej jakości materiałowi, charakteryzuje się trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.
Zatrzask ZLATCH10J PC to element wykonany z poliwęglanu (PC), przeznaczony do zamykania obudów hermetycznych, zapewniając szczelność i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dostępny jest w kolorze jasnoszarym (J), co umożliwia estetyczne dopasowanie do obudów w tym samym odcieniu.
Blok ślizgowy do prowadnicy liniowej umożliwia centrowanie i stabilny montaż profilu w szczelinie 35 mm. Dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji nadaje się do systemów automatyki i sterowników PLC, zapewniając płynną pracę w zastosowaniach przemysłowych.
Brak towaru
Filtr przezroczysty do obudowy ZD1006 ABS
Uszczelka do obudowy ZP180.120 o długości 53 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
ZD2TCSJ ABS V0 to zestaw maskownic przeznaczonych do osłony terminali pod gniazda, wykonanych z materiału ABS V0 odpornego na działanie ognia. Stosowane w modułowych obudowach jako elementy porządkujące i zabezpieczające wewnętrzne przyłącza.
Uszczelka do obudowy ZP105.105 o długości 38 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Zatrzask ZLATCH10J ABS to element wykonany z ABS, przeznaczony do zamykania obudów hermetycznych, zapewniając szczelność i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dostępny jest w kolorze jasnoszarym (J), co umożliwia estetyczne dopasowanie do obudów w tym samym odcieniu.
Uszczelka do obudowy ZP120.120 o długości 44 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
ZD2TCJ ABS V0 to pełna maskownica terminali wykonana z materiału odpornego na działanie ognia, przeznaczona do ochrony i porządkowania połączeń wewnątrz obudów. Komplet czterech sztuk umożliwia szybki montaż w instalacjach modułowych.
Zestaw IOT.ACCS.SET1 stanowi kompletne rozwiązanie do montażu płytek PCB i komponentów elektronicznych w obudowach Kradex. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak ocynkowana stal i tworzywo ABS, zapewnia trwałość i niezawodność instalacji. Kompatybilność z obudowami Kradex, takimi jak IOT.ZPSET1510.1 i IOT.ZPSET1510.2, czyni go odpowiednim wyborem dla projektów wymagających solidnego i estetycznego montażu elektroniki.
Brak towaru
Filtr jasnoszary ZDFJ1008 ABS V0 to akcesorium przeznaczone do obudów montowanych na szynie DIN, wykonane z czerwonego tworzywa ABS. Jego zastosowanie umożliwia ochronę urządzeń elektronicznych przed kurzem i zanieczyszczeniami.
Brak towaru
Uszczelka do obudowy ZP150.150 o długości 54 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
ZM CAP 92.57b ABS - Zaślepki do obudowy zm92.57.25u biały ABS
Brak towaru
Zaślepka ZCG M20 PLUG PA66 to wysokiej jakości komponent wykonany z trwałego poliamidu (PA66) w czarnym kolorze, przeznaczony do zamykania otworów z gwintem M20. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w różnorodnych aplikacjach przemysłowych i elektronicznych. Jej solidna konstrukcja gwarantuje niezawodność i długotrwałe użytkowanie.
Brak towaru
Uszczelka do obudowy ZP90.90 o długości 32 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Uszczelka do obudowy ZP210.140 o długości 63,5 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.