1,79 zł Netto
Klapka ZDFJ1002 PC ABS V0 to akcesorium przeznaczone do obudowy ZD1002, wykonane z materiału PC/ABS o klasie palności V0, co zapewnia wysoką odporność na ogień. Dostępna w kolorze jasnoszarym, umożliwia estetyczne i bezpieczne zamknięcie obudowy, chroniąc jej zawartość przed czynnikami zewnętrznymi.
Klapka ZDFJ1002 PC ABS V0 to akcesorium przeznaczone do obudowy ZD1002, wykonane z materiału PC/ABS o klasie palności V0, co zapewnia wysoką odporność na ogień. Dostępna w kolorze jasnoszarym, umożliwia estetyczne i bezpieczne zamknięcie obudowy, chroniąc jej zawartość przed czynnikami zewnętrznymi.
Producent Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
Osoba odpowiedzialna Kradex Sp. z o.o. ul. Minerska 4 04-506 Warszawa Polska kradex@kradex.com.pl
ZD2TCJ PC ABS V0 to pełna maskownica wykonana z trudnopalnego materiału PC ABS, stosowana do osłony terminali w obudowach. Komplet czterech elementów dedykowany do ochrony i organizacji złącz wewnątrz modułów instalacyjnych.
ZD4TCUJ ABS V0 - Maskownica terminalowa ZD4TCUJ ABS V0 to element ochronny wykonany z pełnego materiału ABS V0, zapewniający wysoką odporność na ogień. Każdy komplet zawiera cztery sztuki o łącznej długości 4 metrów, przeznaczone do uniwersalnego zastosowania w instalacjach elektrycznych, co umożliwia estetyczne i bezpieczne wykończenie obszaru wokół terminali. (4 szt. komplet)
Brak towaru
ZM CAP 92.57b ABS - Zaślepki do obudowy zm92.57.25u biały ABS
Brak towaru
Płytka montażowa ZMB210.140 IOTp1 to komponent przeznaczony do montażu urządzeń IoT, oferujący standardowe otwory montażowe i kompatybilność z różnymi modułami. Wykonana z trwałych materiałów, zapewnia stabilność i niezawodność zamontowanych urządzeń.
Brak towaru
Nóżki gumowe duże Kradex do obudów uniwersalnych to zestaw 4 sztuk antypoślizgowych, stabilizujących i ochronnych nóżek wykonanych z wysokiej jakości gumy, zapewniających bezpieczeństwo i trwałość urządzeń elektronicznych
ZOBD Cap ABS - Zaślepka pełna do obudów zobd i zobd mini wykonana z czarnego ABS"u
Radiator ZHS Pi4 to aluminiowy element chłodzący przeznaczony do obudowy Z-Pi4, kompatybilny z minikomputerem Raspberry Pi 4. Jego zastosowanie poprawia odprowadzanie ciepła, co zwiększa stabilność i wydajność systemu. Radiator jest łatwy w montażu i zapewnia efektywne chłodzenie kluczowych komponentów urządzenia.
Brak towaru
Zatrzask ZLATCH10J PC to element wykonany z poliwęglanu (PC), przeznaczony do zamykania obudów hermetycznych, zapewniając szczelność i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dostępny jest w kolorze jasnoszarym (J), co umożliwia estetyczne dopasowanie do obudów w tym samym odcieniu.
ZD4TCSJ ABS V0 - Maskownica terminalowa ZD4TCSJ ABS V0 to element ochronny wykonany z pełnego materiału ABS V0, zapewniający wysoką odporność na ogień. Każdy komplet zawiera cztery sztuki o łącznej długości 4 metrów, przeznaczone do instalacji pod gniazda elektryczne, co umożliwia estetyczne i bezpieczne wykończenie obszaru wokół gniazd w instalacjach elektrycznych. (4 szt. komplet)
Brak towaru
Dławnica kablowa ZCG PG29-25J PA66 to wysokiej jakości komponent wykonany z wytrzymałego poliamidu (PA66) w jasnoszarym kolorze, przeznaczony do uszczelniania kabli o średnicy zewnętrznej od 18 do 25 mm. Wyposażona w gwint PG29, zapewnia skuteczną ochronę przewodów przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem czynników zewnętrznych, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w różnorodnych aplikacjach elektrycznych i elektronicznych.
Uszczelka do obudowy ZP210.140 o długości 63,5 cm zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem i wilgocią, zwiększając szczelność i trwałość urządzenia. Wykonana z elastycznego materiału, umożliwia łatwy montaż i dopasowanie do obudowy, co jest kluczowe dla zachowania integralności środowiska pracy urządzeń elektronicznych.
Brak towaru
Dławnica kablowa ZCG M12-6J PA66 to jasnoszary przepust kablowy o gwincie metrycznym M12×1,5, wykonany z poliamidu PA66. Jest przeznaczony do kabli o średnicy od 3 do 6,5 mm i zapewnia stopień ochrony IP68, co gwarantuje wysoką szczelność i odporność na warunki zewnętrzne.
Brak towaru
Mały zawias o wymiarach 8x10 mm. Ma 4 otwory, idealny do niewielkich urządzeń jako element montażowy pokrywy lub zamknięcia
Wodoodporna i pyłoszczelna membrana ochronna z porowatego PTFE, zapewniająca wysoką przepuszczalność powietrza i odporność na czynniki chemiczne, temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki cienkiemu profilowi, łatwemu montażowi "one touch" i ochronnemu kapturkowi, doskonale sprawdza się w ochronie komponentów elektrycznych, szczególnie w motoryzacji. Kradex ZPLUG-S
Brak towaru
Dławnica kablowa ZCG PG7-6J PA66 to wysokiej jakości komponent wykonany z wytrzymałego poliamidu (PA66) w jasnoszarym kolorze, przeznaczony do uszczelniania kabli o średnicy zewnętrznej od 3 do 6,5 mm. Wyposażona w gwint PG7, zapewnia skuteczną ochronę przewodów przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem czynników zewnętrznych, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w różnorodnych aplikacjach elektrycznych i elektronicznych.
Klapka ZDFJ1002 PC ABS V0 to akcesorium przeznaczone do obudowy ZD1002, wykonane z materiału PC/ABS o klasie palności V0, co zapewnia wysoką odporność na ogień. Dostępna w kolorze jasnoszarym, umożliwia estetyczne i bezpieczne zamknięcie obudowy, chroniąc jej zawartość przed czynnikami zewnętrznymi.