

Nasadka sześciokątna 27 mm z uchwytem narzędziowym 1/2'' (12,7 mm), przeznaczona do pracy z narzędziami ręcznymi w serwisie, warsztacie i przy montażu mechanicznym. Technologia AS-DRIVE umożliwia efektywne przenoszenie momentu obrotowego, redukując ryzyko uszkodzenia krawędzi śrub. Nasadka wykonana ze stali CrV 50BV30 o twardości 43–47 HRC, gwarantującej trwałość i odporność na ścieranie. Powierzchnia chromowana, satynowa i polerowana chroni przed korozją i ułatwia utrzymanie czystości. Kompatybilność z normą DIN 3121 oraz obecność zamków blokujących zapewniają pewne i bezpieczne osadzenie w narzędziu.
Producent TOYA S.A. Sołtysowicka 13-15 51-168 Wrocław Polska info@yato.pl
Osoba odpowiedzialna TOYA S.A. Sołtysowicka 13-15 51-168 Wrocław Polska info@yato.pl
Nasadka sześciokątna YATO YT-1217 o rozmiarze 24 mm i uchwycie 1/2" wykonana ze stali chromowo-wanadowej CrV 50BV30 przeznaczona do profesjonalnych zastosowań w serwisach mechanicznych i warsztatach. System AS-DRIVE oraz precyzyjna geometria zwiększają skuteczność pracy i chronią elementy złączne przed uszkodzeniem. Wykończenie chromowane i zgodność z normą DIN 3121 zapewniają trwałość oraz odporność na korozję.
Nasadka długa YT-1240 o rozmiarze 32 mm, wykonana ze stali CrV 50BV30, umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach dzięki wydłużonej konstrukcji. System AS-DRIVE i zamki blokujące zwiększają bezpieczeństwo i skuteczność montażu w zastosowaniach warsztatowych i serwisowych.
Nasadka sześciokątna YT-1203 o rozmiarze 10 mm zapewnia trwałość, bezpieczeństwo i efektywność podczas prac z połączeniami gwintowanymi. Wykonana z wysokiej jakości stali CrV i wyposażona w system AS-DRIVE, sprawdza się w profesjonalnych zastosowaniach warsztatowych i serwisowych.
Profesjonalny zestaw końcówek śrubokrętowych Yato YT-04622, wykonanych ze stali kwasoodpornej AISI S2, przeznaczony do pracy w trudno dostępnych miejscach, idealny dla serwisów samochodowych i pasjonatów motoryzacji, zapakowany w kasetki z czytelnymi oznaczeniami. YT-04622
YT-05997 to zestaw sześciu kluczy przeznaczonych do odkręcania i zakręcania korków spustowych oleju w miskach olejowych. Elementy wykonane z trwałej stali CrV obejmują rozmiary 8, 10, 12, 14 mm oraz 3/8" i 1/2".
Nasadka długa YT-1237 w rozmiarze 24 mm, wykonana ze stali CrV 50BV30, przeznaczona do precyzyjnej pracy przy trudno dostępnych śrubach. System AS-DRIVE i zamki blokujące zwiększają bezpieczeństwo i efektywność w zastosowaniach warsztatowych.
Nasadka YT-1220 w rozmiarze 32 mm wykonana ze stali CrV 50BV30, wyposażona w system AS-DRIVE i zamki blokujące, zapewnia bezpieczną i skuteczną pracę przy mocowaniach sześciokątnych. Odporna na zużycie konstrukcja i staranne wykończenie odpowiadają wymaganiom intensywnych zastosowań warsztatowych.
Redukcja Yato YT-1255 1/2" (F) – 3/8" (M), wykonana z CrV, do adaptacji narzędzi w profesjonalnych zastosowaniach warsztatowych
Profesjonalny zestaw końcówek śrubokrętowych Yato YT-04620, wykonany ze stali kwasoodpornej AISI S2, idealny dla serwisów samochodowych i pasjonatów motoryzacji, przeznaczony do pracy w trudno dostępnych miejscach, zapakowany w kasetki z czytelnymi oznaczeniami. YT-04620
Vorel-65850 to wytrzymały grot sześciokątny o długości 60 mm, idealny do precyzyjnych zadań montażowych i serwisowych. Vorel-65850
Zestaw bitów specjalnych VOREL 66330 to niezawodne narzędzie, oferujące szeroki wybór bitów i adapter 60 mm, idealny do wielu zastosowań serwisowych i naprawczych. Vorel-66330
Nasadka sześciokątna YT-1211 1/2\'\' 18 mm wykonana ze stali CrV 50BV30 z systemem AS-DRIVE do pracy z grzechotkami i kluczami dynamometrycznymi. Odpowiednia do intensywnego użytkowania w serwisach mechanicznych i warsztatach technicznych.
Przedłużka YATO YT-1429 to niezawodne akcesorium do pracy z narzędziami ręcznymi w rozmiarze 1/4". Dzięki solidnej konstrukcji ze stali CrV i standardowemu wykonaniu zgodnemu z DIN 3121, sprawdzi się w profesjonalnych zastosowaniach mechanicznych i warsztatowych, umożliwiając dostęp do głęboko osadzonych śrub i nakrętek.
Zestaw 7 bitów do wkrętaka elektrycznego ES15. Wykonane zostały ze stopu stali chromowo-wanadowej, co zapewnia dużą wytrzymałość i trwałość produktu. MiniWare ES-A7
Nasadka sześciokątna YT-1206 o rozmiarze 13 mm to solidne narzędzie do prac montażowych i serwisowych, wykonane z hartowanej stali CrV. Zastosowanie systemu AS-DRIVE zwiększa trwałość połączeń i komfort pracy, a kompaktowa konstrukcja sprawdza się w miejscach o ograniczonym dostępie.
Nasadka długa YT-1227 w rozmiarze 14 mm, wykonana ze stali CrV 50BV30, zaprojektowana do pracy w ograniczonych przestrzeniach. System AS-DRIVE i zamki blokujące zapewniają skuteczność oraz bezpieczeństwo użytkowania w profesjonalnych zastosowaniach.
Nasadka YT-1218 o rozmiarze 27 mm, wykonana z odpornej stali CrV 50BV30, wyposażona w system AS-DRIVE i zamki blokujące, przeznaczona do precyzyjnej i bezpiecznej pracy w środowiskach warsztatowych.